همکاری قضایی با شرکت، مایه آرامش خاطر ما است

مدیرعامل کشت و صنعت مغان در دیدار نوروزی با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پارس آباد اظهار داشت: این بنگاه اقتصادی با توجه به موقعیت استقرار شرکت، بر حسب مواردی که پیش می آید با چالش هایی روبرو می شود که همکاری ضابطین قضایی با شرکت، مایه آرامش خاطر ما است.

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان دکتر صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت؛ ماهیت کار این مجتمع عظیم ملی را کشاورزی، باغداری، دامداری و صنایع تبدیلی و تکمیلی توصیف نموده و خاطر نشان شد: ما به تولید اندیشیده و در این راستا به فعالیت می پردازیم. مراقبت و صیانت در این مسیر برای ما مهم است و همکاری نیروی انتظامی با شرکت، موضوعی مهم می باشد و به نحو احسن انجام می گیرد.

نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت گفت: نیروی انتظامی از نهادهای خدوم در نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و زحمات آنان بر همگان مبرهن و آشکار می باشد.

محبوب فروزنده، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت تصریح کرد: نیروی خدمتگزار انتظامی تلاش های فراوانی برای صیانت از امنیت عمومی و فردی انجام داده و با حداقل امکانات حداکثر خدمات را ارائه می دهد.

صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت اظهار کرد: امنیت بزرگترین نعمت بوده و نیروی انتظامی حافظ سنگر امنیت می باشد.

سرهنگ فیروز محمودی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پارس آباد اعضای هیئت مدیره را افرادی پاکدست و سالم توصیف نموده و خاطر نشان شد: وضع شرکت کشت و صنعت مغان نسبت به گذشته، خوبتر شده و آرامش و ثبات در آن حاکم است و افزون بر آن با اقداماتی از قبیل عرضه گوشت گرم در کشور در کنترل قیمت آن تاثیرگذار بوده است.

وی افزود: اقدامات این بنگاه اقتصادی در زمینه تولید محصولات، مصداق بارز تامین امنیت غذایی بوده و بخشی از آرامش موجود در این حوزه در کشور، مرهون فعالیت های شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان می باشد.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |