هزینه در مجتمع دامپروری، درآمد زودبازده به دنبال دارد

مدیرعامل کشت و صنعت مغان با اشاره به سود مستمر و پایدار مجتمع دامپروری شرکت اظهار داشت: دامپروری، بنگاه اقتصادی زودبازده در شرکت است و هزینه های انجام گرفته در مجتمع مذکور، درآمدهای آنی به دنبال دارد.

🔹به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان دکتر صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت گفت: این مجتمع عظیم ملی نه تنها در کشور بلکه در دنیا مطرح بوده و از اعتبار خاصی برخوردار می باشد. توان علمی و تخصصی سرمایه های انسانی شرکت نیز قابل تحسین است و این امر در ارتقای جایگاه شرکت نقش زیادی دارد.

🔹دکتر نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت تصریح کرد: مجتمع دامپروری از بِیس های توسعه شرکت است و بخش بزرگی از نقدینگی این بنگاه اقتصادی بر حسب فعالیت هایی است که در مجتمع مذکور انجام می گیرد.

🔹محبوب فروزنده، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت ضمن تاکید بر تجهیز مکانیزاسیون دامپروری اظهار داشت: به لحاظ مقرون به صرفه بودن اُوِرهال نمودن فیدرمیکسرها تعمیر دستگاه های مزبور در دستور کار بوده و اقدامات لازم در این خصوص انجام شده است که بزودی به ناوگان مکانیزه شرکت اضافه خواهند شد.

🔹صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت با اشاره به نامگذاری امسال بنام سال جهش تولید با مشارکت مردم گفت: مصداق بارز تحقق این شعار، شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان است و این بنگاه اقتصادی به لحاظ فعالیت های تولیدی نیاز مبرمی به جهش در افزایش راندمان تولید و میزان بهره وری دارد.

🔹احمد شهریار، معاون کشاورزی و دامپروری شرکت خاطر نشان کرد: بهره وری نهاده های دامی، ارتقای کیفیت نهاده ها و اصلاح نژاد دام ها از اهمیت بالایی برخوردار است که این امر در دستور کار می باشد.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |