سرمایه گذاری، موتور محرک تولید در کشت و صنعت مغان است

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان در دیدار نوروزی با فرماندار شهرستان پارس آباد ضمن تاکید بر اهمیت سرمایه گذاری در این بنگاه اقتصادی اظهار داشت: سرمایه گذاری، موتور محرک در شرکت بوده و ما برای فعالسازی موتور مذکور، از ظرفیت های خالی موجود که تاکنون مورد غفلت واقع شده است، استفاده می کنیم.

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان دکتر صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت با اشاره به طرح های در دستور کار مدیریت خاطر نشان شد: مذاکرات اولیه برای راه اندازی ۲۴ جایگاه دام سبک به ظرفیت ۱۰۰ هزار راس با مشارکت بخش خصوصی، احداث باغ جدید در اراضی دیم بخش ۸ زراعی با سرمایه گذاری بخش خصوصی و توافق ضمنی برای ایجاد مرکز شناسایی سرطان و راه اندازی بزرگترین و تکمیل ترین بیمارستان منطقه و شمالغرب جهت غربالگری سرطان، دیالیز و دیابت در بیمارستان شهرک شهید آیت الله غفاری انجام گرفته و در حال پیگیری است.

وی افزود: در سال جهش تولید با مشارکت مردم با لبیک گویی به فرامین مقام معظم رهبری، موضوع مردمی سازی فعالیت ها را با پشتکار و ممارست پیگیری خواهیم کرد.

دکتر نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت با اشاره به تنوع فرهنگی طوایف در منطقه گفت: علیرغم محدودیت منابع، توقعات از کشت و صنعت مغان و مدیریت آن زیاد است و هیئت مدیره شرکت نیز با تمام توان درصدد بالفعل نمودن پتانسیل های بالقوه این بنگاه اقتصادی جهت فایق برآمدن بر مشکلات می باشد.

صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت نیز تصریح نمود: مدیریت شرکت به جدّ پیگیر سرمایه گذاری های جدید در این مجتمع عظیم ملی است و در این خصوص به حمایت های دولت و نماینده عالی آن در شهرستان پارس آباد نیازمند است.

جابر جهان بین، فرماندار شهرستان پارس آباد هیئت مدیره کشت و صنعت مغان را افرادی انقلابی، دلسوز و دارای رزومه و کارنامه درخشان در سمت های اجرایی و مدیریتی ارزیابی نموده و تصریح کرد: برنامه های خوبی در این بنگاه اقتصادی در حال اجراست و ما نیز با اعتقاد به توانمندی های مدیریت شرکت، نهایت حمایت را در جهت تحقق پروژه های سرمایه گذاری و عمرانی به عمل می آوریم و معتقدیم اگر کوچکترین خللی در فعالیت های این شرکت بوجود بیاید، خسارت های آن متوجه مردم، دولت و نظام می شود.

فرماندار شهرستان پارس آباد ادامه داد: طرح های زیادی در منطقه توسط دولت سیزدهم پیگیری می شود که حاکی از ظرفیت های بالای شهرستان در زمینه سرمایه گذاری است و با اجرایی شدن پروژه ها، آینده درخشانی را شاهد خواهیم بود.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |