برگزاری جشن نیمه شعبان در شرکت کشت و صنعت مغان

همزمان با ولادت باسعادت امام زمان (عج) جشن نیمه شعبان با حضور مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره، کارکنان و خانواده های پرسنل شرکت در محل سالن ورزشی شهرک شهید آیت الله غفاری برگزار گردید.

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان محمدرضا طلایی، مشاور وزیر جهاد کشاورزی در این جشن با اشاره به طرح ساخت ۴ میلیون مسکن در دولت سیزدهم گفت: در سال ۱۴۰۰ شناسایی زمین برای ساخت مسکن در وزارت جهاد کشاورزی اتفاق افتاد که تاکنون ۸۷ هزار واحد بارگذاری شده و در برخی از استان ها نیز عملیات اجرایی پروژه، آغاز گردیده است.

وی افزود: در کشت و صنعت مغان نیز در ۴۰۰ هکتار از اراضی درجه دو و سه برای ۳ هزار و ۵۰۰ نفر مسکن احداث می شود. تفاهمنامه آن با ادارات کل راه و شهرسازی و همچنین بنیاد مسکن منعقد شده و در مرحله تشکیل تعاونی و تغییر کاربری می باشد و کسانی که بند جیم آنان سبز می باشد، زمین رایگان به آنان تعلق می گیرد و افرادی هم که بند جیم شان قرمز است، بهای زمین مورد بحث را بصورت اقساطی در طی هشت سال به حساب اداره راه و شهرسازی واریز خواهند کرد.

دکتر صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت با اشاره به پرداختی های این بنگاه اقتصادی به کارکنان اظهار داشت: پرداختی های شرکت از هفته بعد در مسیر پرداخت قرار گرفته و با تصویب هیئت مدیره شرکت قبل از پایان سال حق بهره وری، حق مسئولیت، عیدی و سختی کار برای کارگران، به حساب پرسنل تزریق می شود.

وی از بازدیدها و نشست های تخصصی جمعی از متخصصین سرطان شناسی از بیمارستان شهرک شهید آیت الله غفاری سخن به میان آورده و خاطر نشان شد: توافق ضمنی برای ایجاد مرکز شناسایی سرطان انجام گرفته و بدنبال آن بزرگترین و تکمیل ترین بیمارستان منطقه و شمالغرب جهت غربالگری سرطان، دیالیز و دیابت راه اندازی می شود و این مرکز علاوه بر بیماران منطقه برای مراجعین کشور همجوار نیز ارائه خدمات خواهد کرد.

مدیرعامل کشت و صنعت مغان ضمن تاکید بر استفاده از ظرفیت های خالی شرکت گفت: در کنفرانس ویدئویی که اخیراً با کشورهای آلمان و ترکیه انجام گرفت، تولید بیوگاز از فضولات حیوانی را مطرح کردیم و تولید مدرنترین محصولات از پسماندهای شرکت اتفاق می افتد.

نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت ضمن اشاره به تلاش مدیریت شرکت برای ایجاد فضای بانشاط تصریح نمود: امید است انسجام، یکپارچگی و نشاط حاکم باشد و شاهد پیشرفت و جاری شدن رونق در جامعه باشیم. مدیریت شرکت به نوبه خود سعی کرده است، اجرای جشن هایی مثل جشن نیمه شعبان را در دستور کار قرار دهد و در حد وسع و بضاعت خود، پرسنل شرکت را از نظر مادی و معنوی شادتر و به کار علاقمندتر نماید.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |