حمایت های لازم از توانایی مهندسین صاحب ایده شرکت انجام می گیرد

مدیرعامل کشت و صنعت مغان در مراسم تجلیل از مهندسین شرکت با اشاره به تخصص این قشر فرهیخته اظهار داشت: این بنگاه اقتصادی دارای مهندسین باتجربه و صاحب ایده بوده و مدیریت شرکت نیز به نوبه خود از توانایی آنان حمایت های لازم را انجام می دهد.

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان دکتر بهزاد، مدیرعامل شرکت از اختراع فیلتر دوار تصفیه آب سنترپیوت و همچنین دستگاه مکانیزه کشت نهال سخن به میان آورده و خاطر نشان شد: هر دو مورد برای اولین بار در کشور اتفاق افتاده و توسط مهندسین نخبه شرکت به منصه ظهور و بروز رسیده است که مایه مباهات برای منطقه می باشد.

وی افزود: ما اعتقاد داریم، جامعه مدیون مهندسین بوده و آنان با بهره گیری از دانش و فنون علمی، بقای جامعه را تضمین می کنند و پیشرفت های صورت پذیرفته، مرهون دلسوزی، تلاش و تخصص این قشر توانمند می باشد.

محبوب فروزنده، نایب رئیس هیئت مدیره گفت: با همت، تلاش و وجدان کاری در مجموعه کاری گام هایی برداریم که همراه با موفقیت بوده و شایسته مردم و شرکت باشد.

صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت ضمن تاکید بر اصل «ما می توانیم» تصریح نمود: مهندسین فعال در این بنگاه اقتصادی، تیم کاری بوده و از طریق بهره گیری از تخصص و توان آنان، فعالیت های شبانه روزی، بالا بردن راندمان تولید و کم کردن هزینه ها بسیاری از مشکلات به ارث رسیده از سنوات ماضی حل شده است و برای موفقیت بیشتر از پیش، اقدام به نخبه پروری ضرورت دارد.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |