برگزاری اختتامیه جشنواره بزرگ ورزشی ۱۰۰۰ نفری جام فجر در کشت و صنعت مغان

اختتامیه جشنواره بزرگ ورزشی ۱۰۰۰ نفری جام فجر ۱۴۰۲ در کشت و صنعت مغان برگزار گردید.

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در مسابقه فینال فوتسال که بین تیم های لبنیات الف و دامپروری انجام شد، این مسابقه با نتیجه ۴-۴ به تساوی انجامید و تیم لبنیات الف توانست با ضربات پنالتی تیم مقابل را پشت سر گذارده و با نتیجه ۶ بر ۵ عنوان قهرمانی را از آن خود نماید.

در آئین اختتامیه این جشنواره ورزشی، کاپ قهرمانی به تیم های برتر در رشته های گروهی و انفرادی، حکم قهرمانی به نفرات برتر و لوح سپاس به عوامل اجرایی، فنی، داوران و پیشکسوتان اهدا شد و برای اولین بار در تاریخ ورزش کشت و صنعت مغان جایزه کفش طلایی به مظاهر بیکس بعنوان بازیکن فنی اعطا گردید. همچنین چندین نفر از پیشکسوتان ورزش شرکت با اهدای لوح تقدیر از سوی مدیریت این بنگاه اقتصادی تجلیل شدند.

دکتر نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت با تاکید بر ادامه حمایت مدیریت از برنامه های ورزشی اظهار داشت: با توجه به اینکه ساختار فضای اداری بگونه ای است که میزان تحرک کارکنان کم است، این امر در بلند مدت موجب افزایش وزن، کاهش عملکرد و بیماری می شود. ورزش نیز از عوامل بالا رفتن عملکرد جسمی، جانی، روحی و نشاط شده و به همین دلیل حمایت از آن، اهمیت ویژه ای دارد.

نایب رئیس هیئت مدیره شرکت افزود: بهبود عملکرد، بالا بردن روحیه کار تیمی و گروهی و تمرین شکست و پیروزی در سایه ورزش، محقق می شود و مدیریت شرکت، حمایت از توسعه و گسترش برنامه ها و جام های ورزشی را تداوم خواهد داد.

صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت گفت: برگزاری جشنواره بزرگ ورزشی ۱۰۰۰ نفری که به مناسبت جشن های چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از اول بهمن ماه سالجاری آغاز شد، گام مهم دیگری در ایجاد روحیه سرزندگی در شرکت می باشد.

وی افزود: ورزشکاران زیادی در این مجتمع عظیم ملی وجود دارند که می توانند در سطح ملی مطرح شوند. مدیریت شرکت نیز در نظر دارد، پشتیبانی های لازم از آنان صورت گیرد تا شاهد برتری هر چه بیشتر این عزیزان در سطوح عالی باشیم.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |