دکتر صمد بهزاد در جلسه شورای اداری شرکت: برنامه ریزی مغز متفکر هر سازمان است

مدیرعامل کشت و صنعت مغان در جلسه شورای اداری شرکت ضمن تاکید بر اهمیت برنامه ریزی اظهار داشت: برنامه ریزی مغز متفکر هر سازمان است.

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان دکتر صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت با اشاره به مسئولیت مدیران واحدها گفت: مدیران امورات در حوزه کاری اعم از نیروی انسانی، تصمیم گیری و برنامه ریزی مسئولیت دارند و آنان بعنوان متخصصین و صاحب نظران مجموعه مربوطه، با فعالین دستگاه های فعال کشور، ارتباط داشته و بر اساس آخرین یافته های علمی، مطالعات لازم را انجام دهند و راهکارهایی را بعنوان پیشنهاد ارائه کنند.

وی افزود: جلسات شورای مدیران فرصت مغتنمی است که ضمن مرور عملکردها، جهتی در ارتباط با روند کاری تعریف شود. مدیران ضمن اینکه گزارش عملکرد خود را به هیئت مدیره ارائه می کنند، در صورت موجود بودن قصور باید نسبت به حل آن تلاش نمایند.

نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت با بیان اینکه طرح موضوع باید دارای جهت برای حل مشکل باشد، تاکید نمود: مدیرانی که به آنان اعتماد شده است، در کنار ارائه مشکلات، نسبت به ارائه پیشنهادات لازم به هیئت مدیره اقدام کنند و بهتر این است که راهکارهای لازم نیز مطرح گردد.

محبوب فروزنده، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت گفت: انتظار این است که درآمدها محقق شود و همگی باید در این خصوص بصورت جدی عمل کنیم و در کنار آنها منابع درآمدی جدید شناسایی گردد تا خللی در روند کارها پیش نیاید.

نایب رئیس هیئت مدیره شرکت اضافه کرد: سر و سامان پیدا نمودن حوزه عمرانی دامپروری به منزله ایجاد ایستگاه جدید می باشد و این امر در کنترل هزینه ها و افزایش راندمان نقش چشمگیری دارد.

منصور عالی پور، عضو هیئت مدیره و مشاور کشاورزی و دامپروری مدیرعامل شرکت ضمن بیان اینکه همکاران شرکت این پتانسیل را دارند که به نتایج بهتر از وضعیت موجود دست پیدا کنند، تصریح نمود: نتایج بدست آمده حاصل زحمات مدیران، کارشناسان و کارگران شرکت بوده و حضور در عرصه تولیدی تاثیر بسزایی در میزان راندمان می گذارد. انتظار این است که عملکرد مدیران در مقایسه با سایر کشاورزان، خروجی بیشتری داشته باشد.

صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت ضمن تاکید بر بهره گیری بهینه از توانایی کارشناسان اظهار داشت: لازم است، ظرفیت هایی که در مجموعه ها و امورات وجود دارد، توسط مدیران، شناسایی و بکارگیری شوند. کارشناسان، سرمایه های این بنگاه اقتصادی بوده و باید از نظرات افراد باتجربه و متخصص استفاده گردد.

وی افزود: سعی هیئت مدیره این است که تلاش افراد فعال در مراکز تولیدی و مشاغل سخت، نسبت به بقیه از ارج و پاداش بیشتری برخوردار باشد.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |