حضور حداکثری کارکنان شرکت کشت و صنعت مغان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

همزمان با سراسر کشور، پرسنل همیشه در صحنه کشت و صنعت مغان با حضور حداکثری در راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان های والای انقلاب شکوهمند اسلامی تجدید میثاق نمودند.

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان آیین رسمی جشن ملی پیروزی سالگرد انقلاب اسلامی از میدان سپاه، آغاز شده و تا چهارراه امام خمینی (ره) ادامه یافت و شرکت کنندگان در طول مسیر مذکور با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر صهیونیست» ضمن حمایت از بزرگ سکاندار جمهوری اسلامی، حضرت آیت الله العظمی سیدعلی خامنه ای (مدّ ظلّه العالی) از جنایات استکبار جهانی در بلاد اسلامی ابراز انزجار و اظهار نفرت کردند.

این راهپیمایی که با حضور بی نظیر و کم سابقه روحانیت، بازاریان، دانش آموزان، کارمندان، دانشجویان، کارگران، بانوان و سایر اقشار و آحاد مردم برگزار شد، با قرائت قطعنامه خاتمه یافت و حضار با غریو «الله اکبر، الله اکبر، خامنه ای رهبر» بندهای مختلف آن را تائید نمودند.

لازم بذکر است، کارکنان شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان جهت شرکت در این مراسم، ابتدا در مقابل اداره مرکزی تجمع کرده و بصورت کاروانی به محل برگزاری راه پیمایی حرکت نمودند.دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |