صمد بهزاد در دیدار با رئیس دادگستری شهرستان پارس آباد:

راه اندازی صلح یاران افتخاری به حل بسیاری از اختلافات در حداقل ترین زمان می انجامد

مدیرعامل کشت و صنعت مغان در جلسه معارفه صلح یاران افتخاری با رئیس دادگستری شهرستان پارس آباد ضمن استقبال از این ابتکار قضایی اظهار داشت: با توجه به وسعت کشت و صنعت مغان و حجم قابل توجه نیروی انسانی در شرکت، بروز اختلافات در بین کارکنان، متصور بوده و راه اندازی صلح یاران افتخاری به حل بسیاری از اختلافات در حداقل ترین زمان می انجامد.

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان دکتر صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت افزود: با توجه به اینکه صلح یاران منتخب دستگاه قضایی با روحیات، فرهنگ و آداب پرسنل آشنایی دارند، در اسرع وقت به موضوعات پرداخته و با صرف کمترین زمان، اقدام به رفع مسائل خواهند کرد.

وی خاطر نشان شد: افراد منتخب برای این امر از بدنه شرکت و دارای حسن شهرت بوده و شناخت کافی از مجموعه دارند که این ویژگی ها با توجه به تجربیات آنان موجب مقبولیت در بین آحاد پرسنل می گردد و به قطع یقین ماموریت محوله ای که بر عهده شان نهاده شده است، در بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت ضمن تاکید بر اینکه صلح و سازش از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، تصریح نمود: خدمت به خلق از ویژگی های خوبی است که خداوند در وجود بشر نهاده است و هیچ امر دنیوی در پیشگاه خداوند سبحان به اندازه خدمت به انسان، جایگاهی ندارد و مایه بسی افتخار است که در سطح جامعه برای بشریت، موثر واقع شویم.

اکبر نوری، رئیس دادگستری شهرستان پارس آباد نیز تاکید کرد: اموراتی که بر عهده صلح یاران افتخاری محول می شود، بصورت ریشه ای مورد بررسی قرار گرفته و به سادگی و با سرعت به نتایج خوب منتهی می شود.

لازم بذکر است، صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت؛ یاسر عبدی، مدیر امور حراست؛ بهنام رفیعی، مسئول شیفت کارخانه لبنیات و عادل شریفی، رئیس بخش ۲ زراعی از سوی دادگستری شهرستان پارس آباد بعنوان صلح یاران افتخاری برگزیده و در این جلسه، معارفه شدند.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |