برگزاری نشست گفتمان انقلاب اسلامی در باغات میوه کشت و صنعت مغان

نشست گفتمان انقلاب اسلامی جهاد تبیین به همت حوزه بسیج کارگری و کارخانجات شهرستان پارس آباد و امور فرهنگی شرکت کشت و صنعت مغان در محل حسینیه مجتمع باغات میوه این بنگاه اقتصادی برگزار گردید.

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان رضا ظهرابوند، معاون سیاسی و امنیتی شهرستان پارس آباد با تاکید بر حضور حداکثری در پای صندوق های رای گفت: حضور پرشورتر مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در انتخابات، مهر تائیدی مضاعف بر مشروعیت مردمی نظام الهی- سیاسی جمهوری اسلامی بوده و به تحکیم بیش از پیش پایه های آن منجر می شود.

معاون سیاسی و امنیتی شهرستان پارس آباد اضافه کرد: همه ما در ۱۱ اسفند، پای صندوق، نشان خواهیم داد که آرمان های شهدا فراموش شدنی نبوده و هر روز در قیاس با روز پیش تعمیق می یابد.

صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت در این نشست با اشاره به اقدامات انجام گرفته در مجتمع باغات میوه شرکت اظهار داشت: به منظور نوسازی درختان باغات میوه، در سطح ۲۵۰ هکتار انواع درختان میوه شامل ارقام مختلف زیتون، بادام درختی، گیلاس و گلابی کشت شده است

عضو هیئت مدیره شرکت افزود: با توجه به اینکه نهال، اصلی ترین نهاده ایجاد باغ جدید می باشد، تولید نهال در نهالستان، مورد توجه قرار گرفته و حدود ۲۵۰ هزار اصله نهال در نهالستان تولید شده و افزون بر آن، احداث باغ الگویی در سطح ۲ هکتار نیز انجام شده است.

نظریان تغییرات در شرکت را جدی توصیف نموده و خاطر نشان شد: ساماندهی نیروی انسانی با رویکرد اهمیت قائل شدن به واحدهای تولیدی انجام می شود و در همین راستا برای کارکنانی که در واحدهای تولیدی مشغول به کار هستند، مشوق های انگیزشی در نظر گرفته شده است.


دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |