برگزاری جشن مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در کشت و صنعت مغان

برگزاری جشن مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در کشت و صنعت مغان

همزمان با مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مراسم جشنی در محل سالن اجتماعات شهرک آیت الله غفاری برگزار گردید.

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان دکتر صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در این مراسم با تاکید بر تسریع اقدامات توسعه ای در این بنگاه اقتصادی اظهار داشت: با تلاش مدیریت، مدیران میانی، کارشناسان و کارگران شرکت، تعداد ۳۶ پروژه عمرانی با صرف هزینه ای بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان قابل افتتاح است.

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان از ایجاد و احداث جایگاه ۳ هزار راسی دام مولد سخن به میان آورده و افزود: این پروژه با بهره گیری از فناوری های روز جهان جهت توسعه شرکت به منظور استفاده از ظرفیت های خالی این مجتمع عظیم تولیدی برای کسب درآمد، سود و ایجاد اشتغال به مورد اجرا گذارده خواهد شد که ظرفیت اشتغالزایی آن حدود ۵۰۰ نفر می باشد و بر خود واجب می دانیم در راستای اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری از تمامی زمینه های اشتغالزا برای رفع مشکل بیکاری، نهایت بهره برداری را انجام دهیم.

دکتر بهزاد اضافه نمود: ایستگاه جایگاه دام سبک که سرمایه هنگفتی برای شرکت می باشد، نزدیک به ۲ دهه بصورت بلااستفاده باقی مانده است. این موضوع از طریق مسئولین وزارت جهاد کشاورزی و عالی ترین مقام دولت در استان مورد پیگیری واقع شده تا در تولید و تامین پروتئین مورد نیاز کشور استفاده شود.

سرهنگ علی پیرجاهد، فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد دهه فجر را پایان حقارت ها و اسارت ها برای ملت بزرگ ایران توصیف کرده و تصریح نمود: اگر با این دیدگاه به انقلاب اسلامی بنگریم، انگیزه ما برای کار و تولید مضاعف و همراه با معنویت می شود.

وی شرکت در انتخابات را واجب عینی ارزیابی کرده و افزود: ۱۱ اسفند ماه سالجاری با حکم مقام معظم رهبری در انتخابات شرکت خواهیم کرد. حضور در پای صندوق های آرا عمل به وصیت شهدا و تجدید میثاق با امامین انقلاب شکوهمند اسلامی است.

لازم بذکر است، در این جشن، برنامه های مختلفی از جمله موسیقی، شعرخوانی، دکلمه و نمایش طنز به اجرا درآمد. همچنین از ایرج محمدزاده، جانباز دفاع مقدس؛ وحید نریمان و علیرضا خداداد، پژوهشگران برتر و منتخب استانی؛ یاشار وقار، قهرمان کشور و آسیا در رشته دو و میدانی؛ شهریار همدانی، قهرمان کیک بوکسینگ جهان و تورال توکلی، هنرمند خردسال با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه تجلیل بعمل آمد.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |