مجموع محصول تولیدی صنایع تبدیلی شرکت ۲۵۰ هزار تن در سال است

دیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان ضمن تاکید بر اینکه صنایع تبدیلی و تکمیلی یکی از مهمترین موضوعات فعالیت های شرکت می باشد، اظهار داشت: مجموع تولیدات صنایع تبدیلی شرکت در کارخانجات قند، لبنیات، پروسس میوه، پروسس بذر و رب ۲۵۰ هزار تن در سال است.

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان دکتر صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت از نقش آفرینی کارخانه لبنیات در درآمدهای این بنگاه اقتصادی سخن گفته و خاطر نشان شد: این واحد صنعتی نقش چشمگیری در کسب درآمد مستمر و پایدار شرکت داشته و بخش بزرگی از عایدات بزرگترین بنگاه اقتصادی استان اردبیل از محل خروجی تولیدات کارخانه لبنیات می باشد و جا دارد، توجه ویژه ای به آن انجام گیرد.

وی با اشاره به ظرفیت اسمی ۱۸۰ تن کارخانه لبنیات شرکت گفت: علیرغم این امر، بالای ۲۰۰ تن شیر خام از مجتمع دامپروری شرکت به این واحد صنعتی تحویل و فرآوری شده و در بازار هدف عرضه می گردد.

دکتر بهزاد افزود: علاوه بر خامه و شیرخشک که برای استفاده در واحدهای صنعتی می باشد، محصولاتی از قبیل شیر و دوغ پاکتی، ماست و کره فله ۲۵ کیلویی و قالبی تولید می شود که در سال ۱۴۰۲ روغن زرد حیوانی نیز بعنوان محصول جدید به تولیدات این کارخانه افزوده شده است و انشاالله با اخذ مجوز مربوطه، بزودی در بازار عرضه می شود.

مدیرعامل شرکت، تولیدات این واحد صنعتی را ارگانیک توصیف نموده و تصریح کرد: محصولات لبنی این بنگاه اقتصادی از باکیفیت ترین محصولات کشور بوده و به همین جهت با استقبال قابل توجه مشتریان مواجه می شود.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |