بازگشایی جاده های مواصلاتی شرکت کشت و صنعت مغان

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان با اشاره به تلاش های انجام گرفته برای بازگشایی راه های ارتباطی شرکت اظهار داشت: بدنبال برودت شدید ناگهانی هوا و بارش سنگین برف که به مسدود شدن راه های مواصلاتی شرکت کشت و صنعت مغان منجر گردید، جاده های ارتباطی این بنگاه اقتصادی به طول ۸۰ کیلومتر بازگشایی شد.
به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان دکتر صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت افزود: با تلاش پرسنل امور فنی و عمرانی شرکت، محور پارس آباد به اداره مرکزی و اداره مرکزی تا داخل شهرک شهید آیت الله غفاری و همچنین اداره مرکزی تا سه راهی بخش ۷ با دستگاه سنگین، برفروبی شده و بازگشایی گردید.

وی ادامه داد: برخی از مسیرها نیز بدلیل یخ زدگی با مشکلات حاد عبور و مرور خودروهای سبک و سنگین مواجه بود که نمک پاشی شد. مسیرهای دامپروری ۶ هزار راسی تا سه راهی کارخانه قند و محل تردد تانکر حمل شیر و خیابان های اصلی شهرک شهید آیت الله غفاری از جمله راه های مواصلاتی هستند که نمک پاشی شدند.

دکتر بهزاد ضمن تاکید بر اینکه تمام جاده های شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان با تلاش شبانه روزی بازگشایی گردیده و عبور و مرور در آنها به سهولت انجام می گیرد، خاطر نشان شد: این امر موجب شده است که راه های ارتباطی بیش از ۵۰ روستا و قشلاق به شهرک شهید آیت الله غفاری، اداره مرکزی، کارخانجات و سایر مراکز تولیدی و ستادی شرکت و همچنین مرکز شهرستان پارس آباد مغان بازگشایی شده و مورد بهره برداری اهالی قرار گیرد.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |