بدرقه تیم منتخب فوتسال کارگران کشت و صنعت مغان، اعزامی به مسابقات قهرمانی کارگران کشوری در بندر انزلی

طی مراسم خاصی، تیم منتخب فوتسال کارگران کشت و صنعت مغان، اعزامی به مسابقات قهرمانی کارگران کشوری در بندر انزلی بدرقه گردید.
به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان محبوب فروزنده، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت در مراسم بدرقه تیم شهید گمنام ۱۸ ساله که در مسابقات چهار جانبه فرزندان پرسنل، عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کرده بود، با اشاره به مسئولیت اجتماعی این بنگاه اقتصادی اظهار داشت: به لحاظ اینکه ورزش در سلامت جسم و روح و روان تاثیر چشمگیری دارد، کشت و صنعت مغان در کنار فعالیت های اقتصادی از امر ورزش، مغفول نیست و حمایت های لازم را از آن بعمل می آورد.
نایب رئیس هیئت مدیره شرکت با تاکید بر استفاده بهینه از امکانات ورزشی شرکت برای ایجاد روحیه نشاط در سطح جامعه و همچنین سالم سازی محیط، خاطر نشان شد: امکانات ورزشی شرکت در دهه های گذشته از امکانات ورزشی چندین شهرستان بیشتر بود که متاسفانه در سایه بی توجهی ها به مرور زمان مستهلک شده و ما در نظر داریم، این مجتمع عظیم ملی را به جایگاه شایسته خویش در زمینه ورزش ارتقا دهیم.

وی افزود: توسعه ورزش های همگانی با حداقل هزینه، امکانپذیر بوده و از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. دور دریاچه شهرک نیز پتانسیل بزرگی در این خصوص بوده و لازم است، به تجهیزات مورد نیاز، مجهز گردد.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |