پیام مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره و کارکنان شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در محکومیت حمله تروریستی به گلزار شهدای کرمان

بسم الله قاصم الجبارین
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ ﴿آل عمران۱۶۹﴾

دشمنان از زائران مرقد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نیز هراس دارند، شهیدان زائران مرقد پاک حاج قاسم سلیمانی به سردار شهیدشان پیوستند. جنایت شقاوت‌آمیز تروریست‌های کوردل و دشمنان قسم‌خورده اسلام و ایران و زائران شهید و مجروحان گلزار شهدای کرمان دل هر انسان آزاده‌ای را به درد آورد.

عملیات‌های کور تروریست‌های ایادی غرب و استکبار جهانی با به شهادت رساندن و مجروح ساختن جمعی از زائران گلزار شهدای کرمان، در سالروز شهادت اسوه مقاومت، شهید القدس سردار سلیمانی، نه تنها ارادت مردم به نظام و انقلاب اسلامی و شهدا را کم نمی کند، بلکه بر تعداد زائران و ارادتمندان می افزاید.

خانواده بزرگ شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، ضمن محکومیت این حادثه شنیع و تروریستی، به خانواده‌های شهدا تسلیت عرض نموده و شفای عاجل مجروحان را از ایزد باریتعالی مسئلت دارد و همچنین مجازات سریع عاملین و آمرین این جنایت هولناک را از مسئولین امر خواستار است.

مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره و کارکنان شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |