شرکت کشت و صنعت مغان میزبان دائمی شهید گمنام می شود

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان ضمن بیان خبر تشییع پیکر مطهر شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس در این بنگاه اقتصادی اظهار داشت: به منظور زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی حق علیه باطل، شرکت کشت و صنعت مغان با پیگیری های مدیریت، میزبان دائمی شهید گمنام می شود.

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت، با تاکید بر منزلت شهدا افزود: مراسم تشییع پیکر این شهید گمنام ۲۷ آذرماه سالجاری از مقابل پمپ بنزین شهرک شهید آیت الله غفاری شروع گردیده و مراسم وداع نیز بعد از این مراسم در محل سالن ورزشی شهید باکری شهرک برگزار می شود.

وی از برگزاری مراسم شبی با شهید گمنام خبر داده و خاطر نشان شد: همزمان با ایام فاطمیه، مراسم شام غریبان حضرت فاطمه زهرا (س) و شبی با شهید گمنام در محل مسجد امام خمینی (ره) شهرک، ساعت ۲۰ انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت از تمهیدات اتخاذ شده برای احداث یادمان در خور شان این شهید والامقام سخن گفته و بیان کرد: طرح های مختلفی برای اجرای یادمان مذکور تهیه و ارائه شده که یکی از آنها توسط شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان اجرایی می گردد.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |