صفرعلی نظریان در حاشیه جلسه بررسی مسائل و مشکلات دامپروری: توجه ویژه به رفاهیات پرسنل در ایجاد انگیزش بین پرسنل تاثیر چشمگیری دارد

صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان در حاشیه جلسه بررسی مسائل و مشکلات مجتمع دامپروری ضمن تاکید بر ارتقای سطح معیشتی کارکنان اظهار داشت: توجه ویژه به رفاهیات پرسنل در ایجاد انگیزش بین پرسنل تاثیر چشمگیری داشته و به ارتقای بهره وری و راندمان تولید منجر می شود و در همین راستا مدیریت شرکت، اهتمام جدی در این خصوص دارد.
به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت با اشاره به اهمیت جهاد تبیین گفت: جهاد تبیین بایستی در سطوح مختلف تسری یافته و در جهت آشنایی عموم با فرهنگ کار، تبیین و روشنگری صورت گیرد. عضو هیئت مدیره شرکت با اشاره به لزوم ورود جدی تر همگانی به تولید هر چه بیشتر افزود: این مجتمع عظیم ملی بعنوان بنگاه اقتصادی خودگردان، متکی به درآمدهایی است که با فعالیت در حوزه های زراعی، دامی، باغی و صنعتی کسب می کند و چنانچه کوچکترین خللی در تولید بوجود بیاید، اثرات منفی آن گریبانگیر همه خواهد شد و به همین دلیل لازم است، در کنار ایجاد انگیزش در میان پرسنل، نسبت به فرهنگ سازی در زمینه کار و تولید، اقدامات لازم انجام گیرد.
وی بهره گیری از تجربیات مجتمع های اقتصادی مشابه را ضروری دانسته و خاطر نشان شد: حضور کارشناسان فنی و بروزرسانی دانش، می تواند دریچه های نو در زمینه فعالیت های جدید بوجود بیاورد. نظریان حضور در نمایشگاه های مختلف را گامی در جهت شناسایی بیش از پیش شرکت در داخل و خارج کشور ارزیابی نموده و بیان کرد: شرکت در نمایشگاه های داخلی و در صورت لزوم خارجی علاوه بر تعامل سازنده با بازار مصرف به توانمندسازی روزافزون این مجتمع عظیم اقتصادی کمک می کند. عضو هیئت مدیره شرکت از لزوم اهتمام ویژه به حوزه تحقیق و پژوهش سخن گفته و افزود: این امر از نیازهای ضروری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بوده و جا دارد، به منظور استفاده بیش از پیش از فناوری های نوین، سرمایه گذاری های مادی و معنوی مناسبی انجام گیرد.

امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |