کشت و صنعت مغان در بورس عرضه می شود

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان با اعلام این خبر افزود: بزودی ۱۰درصد سهام شرکت در بازار سرمایه، عرضه و عملیات آن اجرایی خواهد شد.

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت مغان صمد بهزاد در حاشیه نشست با پرسنل دامپروری تاکید کرد: با پیگیری های انجام گرفته در ۴ ماه گذشته از طریق دولت، شرکت شهرک های کشاورزی و سازمان خصوصی سازی هفته گذشته، در همین خصوص با سازمان خصوصی سازی نشستی برگزار و پیشنهاد عرضه ۱۰درصد سهام شرکت کشت و صنعت مغان در فرابورس و بازار سرمایه مطرح گردید و مقرر شد بزودی اجرایی شود.

وی این اقدام را اتفاقی مبارک توصیف کرد و گفت: عرضه در فرابورس، منابع پایدار و بدون هزینه برای شرکت بدنبال داشته و این مجتمع عظیم اقتصادی را معاف از مالیات خواهد کرد.

مدیرعامل شفافیت مالی را از مزایای این حرکت عنوان نموده و توضیح داد: در کنار شفافیت مالی؛ امکان توسعه و سرمایه گذاری در این بنگاه اقتصادی فراهم شده و تحول بزرگی را در این مجتمع عظیم مالی شاهد خواهیم بود که به تبع آن رونق اقتصادی منطقه را دوچندان خواهد کرد.

وی عرضه در بازار سرمایه را نشانگر اعتبار بالای شرکت عرضه شده در فرابورس ارزیابی نموده و گفت: به واسطه عرضه ۱۰درصد سهام شرکت در بازار سرمایه، نقدینگی کافی و زیادی به شرکت تزریق خواهد شد و با تکمیل خطوط تولیدی اشتغال مولد و پایدار که دغدغه دولت و از منویات مقام معظم رهبری است، محقق گردیده و فعالیت های جدید آغاز می شود.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |