تجلیل از کارشناس پژوهشگران منتخب شرکت کشت و صنعت مغان در بیست و چهارمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان اردبیل

دو نفر از کارشناس پژوهشگران شرکت کشت و صنعت مغان در بیست و چهارمین جشنواره تجلیل ازپژوهشگران و فناوران برتر استان اردبیل در سال ۱۴۰۲ در دانشگاه محقق اردبیلی مرکز استان تجلیل شدند.

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در این جشنواره که با حضور صمد نژادابراهیمی، مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، از وحید نریمان و علیرضا خداداد با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه تجلیل بعمل آمد.

در جشنواره مذکور که از ۵۵ نفر بعنوان پژوهشگر و فناور برتر استان تجلیل شد؛ کاظم دبیر، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل؛ اسماعیل چمنی، رئیس دانشگاه محقق اردبیلی؛ جبرائیل رزمجو، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی و دبیر ستاد هفته پژوهش و فناوری استان اردبیل؛ یوسف عباس پور، رئیس پارک علم و فناوری استان و کلام الله صفری، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل حضور داشتند.

گفتنی است، وحید نریمان از کارشناسان امور فناوری اطلاعات و ارتباطات و علیرضا خدادادی از کارشناسان اداره زراعی بخش ۶ می باشد.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |