نایب رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان:
۳ هزار و ۵۰۰ تن تخم پنبه از کارخانه داران منطقه خریداری می شود

محبوب فروزنده با تاکید بر حمایت از کشاورزان پنبه کار و کارخانه داران منطقه اظهار داشت: ۲ هزار تن تخم پنبه تا پایان آبان ماه سالجاری از کارخانه داران دشت مغان خریداری شده و یک هزار و ۵۰۰ تن دیگر در برنامه خرید قرار دارد.

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان نایب رئیس هیئت مدیره شرکت با اشاره به اینکه خرید این محصول بصورت نقدی انجام می گیرد، افزود: به منظور حمایت از تولیدکنندگان، خریدها مستقیماً از کارخانه داران انجام می شود که قیمت مصوب هیئت مدیره شرکت، ۲۲ هزار تومان برای هر کیلوگرم محصول تحویلی در درب مجتمع دامپروری است.

مشاور اداری، مالی و بازرگانی مدیرعامل شرکت، تامین نهاده دامی را از اولویت های اساسی مدیریت شرکت توصیف نموده و بیان کرد: با توجه به اینکه تخم پنبه منبع انرژی، پروتئین و فیبر می باشد، خرید آن با مصوبه هیئت مدیره جدید شرکت، برای اولین بار از زارعین و کارخانه داران منطقه صورت می گیرد و چنانچه بیشتر از ۳ هزار و ۵۰۰ تن نیز موجودی باشد، این بنگاه اقتصادی نسبت به خرید آن اقدام خواهد کرد.

وی در پایان خاطر نشان شد: خرید این نهاده دامی، بخشی از نیاز مجتمع دامپروری را در طول یکسال آینده تامین خواهد کرد که این امر تاثیر مستقیمی در بالا بردن میزان تولید شیر خام، پرواربندی و تولید مثل دام ها دارد.

امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |