برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی دور دریاچه شهرک مغان

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی دور دریاچه شهرک مغان برای اولین بار در تاریخ ورزش شرکت و شهرستان با حضور آحاد مختلف جامعه ورزشی، مسئولین منطقه، پرسنل شرکت و خانواده های آنان و ساکنین شهرک شهید آیت الله غفاری، روستاها و شهرهای شهرستان پارس آباد به همت اداره تربیت بدنی شرکت به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار گردید.

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در مراسم اختتامیه ای که بعد از پیاده روی خانوادگی در محل سالن ورزشی شرکت کشت و صنعت مغان برگزار شد، به قید قرعه به۵۰ نفرجایزه نقدی اهدا شد و به تعدادی دیگر از شرکت کننده ها جایزه غیرنقدی اعطا گردید. همچنین مقرر گردید به مناسبت سالروز تاسیس بسیج مستضعفان در پنجم آذرماه سال ۱۳۵۹ به متولدین تاریخ مذکور جوایز نفیسی اهدا شود.

محبوب فروزنده، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت ضمن بیان نقش بسیج اظهار داشت: بسیج برای همه مردم ایران کلمه ای مقدس، آشنا و به معنا و مفهوم واقعی آن رمز اتحاد، دلسوزی است و بعنوان تشکیلات مکمل در کنار سایر ارگان های دولتی در جهت رونق تولید و محرومیت زدایی به ایفای نقش می پردازد.

وی از برنامه مدیریت شرکت در جهت احداث مسکن برای پرسنل سخن به میان آورده و تاکید نمود: اخیراً توافقاتی با نهادهای ذیصلاح، جهت اخذ مجوزهای لازم برای احداث مسکن برای کلیه همکاران اعم از قرارداد مستقیم، پیمانکاری و رانندگان استیجاری انجام گرفته است و در ۳ هزار و ۵۰۰ قطعه ویلایی، مسکن مناسبی برای کلیه کارکنان این بنگاه اقتصادی احداث خواهد شد.

نایب رئیس هیئت مدیره شرکت ادامه داد: بدنبال احداث مسکن، شهرک جدیدی در کنار شهرک آیت الله غفاری احداث می شود که امکانات لازم برای آن از جمله ایجاد درمانگاه شبانه روزی در شهرک ایجاد خواهد شد.

فروزنده ضمن اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های پرسنل شرکت خاطر نشان شد: در کنار سایر برنامه های رفاهی و معیشتی، ساختمانی تدارک دیده شده است که پرسنل این مجتمع عظیم ملی به هنگام مسافرت به مرکز استان می توانند از آن بهره مند شوند.

جابر جهان بین، فرماندار شهرستان پارس آباد نقش شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان را در رونق اقتصادی منطقه و شهرستان، برجسته ارزیابی نموده و گفت: امیدوارم با برنامه های راهبردی تدوین شده از سوی مدیریت شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در رشد تولید و حل بخشی از معضل بیکاری نقش آفرینی کند.

فرماندار شهرستان پارس آباد با اشاره به عدم نتیجه گیری دشمن از جنگ رو در رو افزود: دشمنان غربی با نقشه های دیگری برای مقابله با مردم هوشیار ایران اسلامی به میدان آمده اند که مقابله با جنگ ترکیبی، فرهنگی و تبلیغاتی و حضور در عرصه سازندگی و اقتصادی وظیفه امروزی بسیج می باشد.

وی با اشاره به توطئه سال گذشته دشمنان در نقش آفرینی تبلیغاتی جهت شعله ور کردن اغتشاشات اظهار کرد: بسیج با شناسایی نقاط ضعف، بر روی آن متمرکز شده و در زمان و مکان مخصوص به خود، اقدام بجا، منطقی و موثری را به منصه ظهور و بروز می رساند.

لازم بذکر است، در پیاده روی خانوادگی مذکور که بطول بیش از ۵ کیلومتر برگزار شد؛ سرهنگ اکبر جعفری، مسئول بسیج کارگری و کارخانجات؛ حافظ زرین کمر، مسئول تربیت بدنی سپاه؛ یوسف محمدی، سرپرست اداره ورزش و جوانان؛ حسن ایمانژاد، رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان پارس آباد و جمعی از مدیران میانی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان نیز حضور داشتند.

امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |