پیام مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان به مناسبت هفته بسیج

تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد؛ این یک رکن اساسی است.” مقام معظم رهبری”

تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان «بزرگ معمار انقلاب اسلامی» از مهمترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و این شجره طیبه در سایه ممارست و پشتکاری نیروهای خدوم بسیجی منشا خیر و برکات فراوانی برای هموطنان و سرمایه تمام نشدنی برای بوستان نظام می باشد که افتخارات بسیار و بی شماری را با دارا بودن روحیه مردمی به منصه ظهور و بروز رسانده است.

این تشکل پویا که برای پیشبرد اهداف انقلاب شکوهمند اسلامی ایجاد شده است، مصداق بارز وحدت و برادری در بین آحاد مختلف جامعه بوده و تحقق بخشی به مقوله پیشرفت و رفع مشکلات را سرلوحه امور قرار داده است. این درخت تنومند، همواره در مقاطع سخت و نفس گیر با تبدیل تهدیدها به فرصتی طلایی برای رشد و ترقی، ترسیم گر صحنه های زیبا از فداکاری، ایمان، ایثار و خودباوری بوده و با تاسی به منویات ولایت، استوارتر و پایدارتر از پیش ثابت نموده است که ارتش ۲۰ میلیونی فقط یک اسم و جایگاه سازماندهی شده، نبوده و در عرصه ها و صحنه های مورد نیاز اعم از فرهنگی و اجتماعی، کوشا و فعال است.

بدینوسیله ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس این نهاد انقلابی فرا رسیدن هفته بسیج مستضعفان را به محضر شریف و گرانقدر سکاندار نظام مقدس جمهوری اسلامی مقام معظم رهبری، عموم بسیجیان در جای- جای ایران همیشه سرافراز بخصوص بسیجیان جان بر کف منطقه و شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |