شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : ⭕️ پیام مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان به مناسبت ولادت حضرت زینب (س)

⭕️ پیام مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان به مناسبت ولادت حضرت زینب (س)

✅ حضرت زینب (س) بعد از واقعه غمبار دشت نینوا در کنار افشاگری هایی که علیه جنایات یزیدیان انجام داد، علاوه بر تکیه گاه معنوی بودن برای اسرای اهل بیت عصمت و طهارت تلاش های فراوانی را برای مرحم نهادن بر آلام جسمی و روحی آنان به خرج داد. آنگاه که کبوترهای خونین بال به طرز سبوعانه ای در مقتل کرب و بلا سر بریده شدند، این بانوی مکرمه برای کاستن از آلام و اندوه بازماندگان و تسکین نهادن بر دردهای آنان دندان صبر بر جگر پاره- پاره خویش نهاده و پرستاری داغدیدگان را بر عهده گرفت و به سبب همین فداکاری هاست که سالروز ولادت ایشان در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران بنام روز پرستار نامگذاری شده است.

✅ نامگذاری ولادت گهربار حضرت زینب (س) فرصت مغتنمی برای تجلیل از قشر زحمتکش پرستار بوده و اینان با ممارست، پشتکار، دلسوزی و فداکاری زحمات شایان توجهی را در جهت تیماری از بیماران به منصه ظهور و بروز می رسانند. خدمات پرستاران که بصورت شبانه روزی و با جدیت هر چه تمامتر انجام می گیرد، در طول سال استمرار داشته و برای لحظه ای تعطیل بردار نیست. همین ها بودند که در ایام همه گیری بیماری منحوس کرونا با به خطر انداختن عزیزترین ثمره وجود خویش که جان شیرین شان می باشد، حیات دوباره ای به انسان ها بخشیده و در این راه شهدای سلامت زیادی را تقدیم جامعه اسلامی نمودند که در خور تقدیر و تشکر فراوان می باشد.

✅ بدینوسیله ضمن گرامیداشت میلاد مبارک حضرت زینب (س) فرا رسیدن روز پرستار را به همه پرستاران خدوم ایران اسلامی علی الخصوص پرستاران و شاغلین در بخش بهداشت و درمان منطقه تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت، سربلندی و شادکامی همراه با طول عمر باعزت همه آنان را از درگاه باریتعالی مسئلت می نمائیم.

مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |