شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان: ایجاد بانک بذر در دستور کار مدیریت شرکت می باشد

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان: ایجاد بانک بذر در دستور کار مدیریت شرکت می باشد

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت با تاکید بر بهره وری و افزایش راندمان تولید اظهار داشت: در سال زراعی جاری ۳۵۰ هزار تن محصول تولید شده است که از این مقدار ۵ هزار و ۲۳۰ تن بذر ذرت و گندم می باشد.

✅ وی با اشاره به اهمیت حفظ تنوع ژنتیکی افزود: مدیریت شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان به فکر ایجاد بانک بذر بوده و ما راه اندازی آن را در دستور کار قرار داده ایم و با جدیت دنبال می کنیم.

✅ بهزاد اذعان داشت: به منظور فعالسازی ظرفیت های شرکت مذاکراتی در سطح وزارتخانه در خصوص ایجاد زنجیره تولید نهال انجام گرفته و رویکرد ما در این زمینه، صادرات محور است و هدف از آن کسب درآمد به این بنگاه اقتصادی و ارزآوری برای کشور می باشد.

✅ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان با اشاره به نشست ها و مذاکرات صورت گرفته با موسسه گواهی بذر و نهال گفت: در راستای تولید بذور محصولات استراتژیک پیگیری های لازم با یک شرکت ترک انجام شده و تفاهمنامه آن آماده می باشد و بزودی به مرحله انعقاد قرارداد رسیده و ۵ رقم از بذور با برند مغانه در شرکت تولید خواهد شد که این امر سود سرشاری را عاید این بنگاه اقتصادی خواهد نمود.

✍️امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |