اعلام آمادگی کارکنان شرکت کشت و صنعت مغان جهت حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان پرسنل این بنگاه اقتصادی با صدور بیانیه ای آمادگی خویش را جهت حضور در راه پیمایی دشمن شکن روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز اعلام نمودند. در این بیانیه آمده است:

به خاک و خون کشیده شدن دانش آموزان در بهبوهه خیزش های اقشار مختلف مردم علیه رژیم ستمشاهی طاغوت بیانگر عمق ژرف نگری فرمایش بنیانگذار کبیر انقلاب شکوهمند اسلامی است که به هنگام آغاز نهضت اسلامی در ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ سربازان خویش را بچه هایی در شکم مادران شان قلمداد نمود که هنوز دیده به جهان نگشوده اند و بدنبال خیزش انقلابی دانش آموزان در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۷ بود که همگان به حقانیت فرمایش حضرت امام خمینی (ره) پی بردند.

تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بدست دانشجویان پیرو خط امام (ره) در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۸ انقلابی دیگر در تکمیل انقلاب بهمن ۱۳۵۷ بوده و عمق شیطنت های شیطان بزرگ را بر افکار عامه نمایان نمود. برخی ها شاید در ابتدای تسخیر سفارت آمریکا در تهران، آن را اقدامی مغایر با عرف دیپلماتیک ارزیابی می کردند ولی به مرور که اسناد آن منتشر گردید، عموم ملل ستمدیده جهان علی الخصوص مردم استبدادزده ایران به عمق فتنه و خباثت سردمداران کاخ سفید و کینه مستمر و مداوم آنان پی بردند.

بدینوسیله ما کارکنان شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان ضمن گرامیداشت فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان این روز عزیز را به عموم دانش آموزان، استکبارستیزان و آزادگان در سر تا سر گیتی تبریک و تهنیت عرض نموده و با توجه به جنایت های اخیر اسرائیل کودک کش در غزه اعلام می داریم، همراه و همگام با ملت همیشه بیدار و در صحنه شهرستان مرزی پارس آباد مغان، در راهپیمایی این روز عزیز شرکت نموده و عمق نفرت و انزجار خویش را از مستکبرین و جنایتکاران با مشت های گره کرده فریاد خواهیم زد.

وعده دیدار ساعت ۱۰ صبح ،میدان سپاه شهر پارس آباد
ساعت حرکت : ۹:۳۰ دقیقه از جلوی اداره مرکزی

امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |