شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : کسب مقام اول رشته های مختلف ورزشی توسط شرکت کشت و صنعت مغان در مسابقات ورزشی شهرستان پارس آباد

⭕️ کسب مقام اول رشته های مختلف ورزشی توسط شرکت کشت و صنعت مغان در مسابقات ورزشی شهرستان پارس آباد

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، مسابقات ورزشی شهرستان پارس آباد با حضور بیش از ۵۰۰ ورزشکار در رشته های مختلف تیمی و انفرادی برگزار گردید و با انتخاب تیم ها و نفرات برتر به پایان رسید که تیم کشت و صنعت مغان توانست مقام اول رشته های کاراته، کشتی، شنا، بوکس و فوتبال را از آن خود کند.

✅ در این مسابقات تیم کاراته شرکت کشت و صنعت مغان در دو بخش آقایان و بانوان و تیم کشتی آزاد فرزندان پرسنل با غلبه بر حریفان، موفق شدند، در مجموع امتیازات کسب شده، مقام اول این دوره از مسابقات را که با حضور تیم هایی از باشگاه های کشتی شهرستان انجام یافت، از آن خود کند. همچنین سیدعلی میرزاده بعنوان تنها شرکت کننده رشته شنا از کشت و صنعت مغان در میان ۶۰ ورزشکار شهرستان پارس آباد، قهرمان شد. تیم بوکس شرکت نیز توانست از تیم شهید واحدی شهرستان پارس آباد پیشی گرفته و مقام اول را کسب کند. همچنین مسابقه فوتبال دوجانبه ای بین تیم شهید واحدی ساوالان پارس آباد و منتخب شرکت برگزار گردید که در پایان تیم کشت و صنعت مغان با نتیجه ۵ بر ۴ بر حریف خود غلبه کرد.

✅ همچنین در جهت ترویج ورزش و ایجاد روحیه و شادابی در میان اقشار مختلف شرکت کشت و صنعت مغان، بین پرسنل شرکت و خانواده های آنها، ‌مسابقه های مختلفی نیز برگزار شد که خانم بهرام نژاد و رضا وطنخواه مقام اول شطرنج، پیام باوفا، امین بیگلری در دوچرخه سواری، قادر رزمی، کامیار روشن چشم، خانم ایمانزاده در دارت، برتر شناخته شدند.

✅ لازم بذکر است، مسابقه سه جانبه ای در رشته والیبال مابین بانوان خانواده های پرسنل نیز برگزار شد که تیم الف بانوان، قهرمان شناخته شد.

✅ شایان ذکر است، مسابقات رشته های شنا، بوکس و کشتی در داخل شهر پارس آباد و بقیه رشته ها در محل باشگاه ورزشی شهرک شهید آیت الله غفاری برگزار گردید و صمد بهزاد، مدیرعامل و محبوب فروزنده، نایب رئیس هیئت مدیره با حضور در سالن ورزشی ضمن بررسی مشکلات حوزه ورزش شهرک بر توسعه زیرساخت های ورزشی تاکید کردند.

✅ صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در حاشیه این بازدید گفت: با توجه به پتانسیل های موجود در شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در بحث معرفی ورزشکاران در رشته های مختلف ورزشی می بایستی با حمایت و مساعدت های ویژه جهت ایجاد انگیزه در بین پرسنل و فرزندان آنان بتوانیم در راستای مسئولیت های اجتماعی با فراهم کردن فضای ورزشی موجود در این شرکت میزبان مسابقات مختلفی باشیم.

✅ وی با تاکید بر همگانی شدن امر ورزش افزود: مدیریت کشت و صنعت مغان با وجود دغدغه های کاری همواره و در هر شرایطی حامی ورزش در شرکت بوده و به همین منظور فعالیت های ورزشی پرسنل را مورد حمایت قرار خواهد داد.

✍️امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |