شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : پیام مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان به مناسبت روز نوجوان و هفته بسیج دانش آموزی

⭕️ پیام مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان به مناسبت روز نوجوان و هفته بسیج دانش آموزی

سربازان حقیقی انقلاب، شما دانش آموزان هستید و انقلاب، چشم انتظار شماست”. مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظلّه العالی)

✅ فرا رسیدن سالروز شهادت دانش آموز بسیجی شهید حسین فهمیده یادآور عمق ایثار، رشادت ها و جانفشانی های بزرگمرد خردسالی است که بنیانگذار انقلاب شکوهمند اسلامی وی را بعنوان «رهبر» خطاب نموده اند. بر زبان آوردن سخن ارزشمند «امام هر چه اراده کند، همان را انجام خواهم داد و من تسلیم او هستم» بر لسان این دانش آموز، ساری، جاری شدن آن در بطن و متن زندگی ایشان، بیانگر عمق آرمانگرایی و ولایت مداری وی بوده و به همین خاطر می باشد که ۸ آبان بنام روز نوجوان و هفته مصادف با آن بعنوان هفته بسیج دانش آموزی نامگذاری گردیده است.

✅ بسیج شجره طیبه همیشه جاویدانی است که نماد گذشتن از هستی خویش در مسیر آرامش میهن بوده و تابلوی جهاد و شهادتی که بر تارک آن خودنمایی و جلوه گری می کند، ضامن حفظ، حراست و پاسداری از نظام بوده و ارزش های والای آن را تجلی گری می نماید. این نهاد متعالی و انسان ساز که تصویر برجسته ای از ایثار و عشق می باشد، الگوهای شایسته ای همچون شهید فهمیده ها را بر منظر ما بعنوان اسوه هایی ماندگار به سان نقشه راه راهبردی جهت عبور از پیچ های فتنه انگیز ترسیم می کند.

✅ بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والا مقام فرا رسیدن روز نوجوان و هفته بسیج دانش آموزی را به همه بسیجیان جان بر کف ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم تحت پیروی منویات رهبر عظیم الشان نظام مقدس جمهوری اسلامی چشم طمع دژخیمان به این کشور را برای همیشه تاریخ کور و امیدهای واهی شان را تبدیل به یاس ابدی کنیم. آمین یا رب العالمین.

مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |