شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : پیام مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان به مناسبت وفات حضرت معصومه (س)

🔘 پیام مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان به مناسبت وفات حضرت معصومه (س)

☑️ حضرت معصومه (س) که دختر هفتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و خواهر گرامی امام الغربا حضرت امام رضا (ع) می باشد، اسوه و نمونه کامل عفت، پاکدامنی، حجب و حیا بوده و از بانوانی است که سروری زنان بهشتی را دارند. این بانوی مکرمه به جهت رحلت ناگهانی در محل شهر قم امروزی مدفون شده و بدینوسیله علاوه بر ضامن آهو که افتخار میزبانی ایشان در شهر مقدس مشهد نصیب ما ایرانی ها گردیده است، با میزبانی این امامزاده، افتخاری دیگر بر تارک شیعیان عاشق اهل بیت عصمت و طهارت در مملکت اسلامی عجمی ثبت گردیده است.

☑️ همه ساله دلشکستگان بسیاری از جای- جای ملل ساکن خاورمیانه، قفقاز و آسیای میانه به عشق خاندان آخرین فرستاده خداوند برای هدایت بشریت جهت زیارت قبور شریف امام هشتم (ع) در خراسان و خواهر گرانقدرش در قم روانه این اماکن مقدس در جمهوری اسلامی ایران شده و دل های دردمند خویش را مرحم و ملهم می نهند.

☑️ بدینوسیله سالروز وفات حضرت معصومه (س) در سال ۲۰۱ هجری قمری را به محضر مبارک حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، نایب برحقش مقام معظم رهبری، شیفتگان عترت حضرت رسول اکرم (ص)، آزادگان، خداباوران، خداجویان، عموم مسلمین جهان در سراسر گیتی و شیعیان بویژه پرسنل زحمتکش شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تسلیت و تعزیت عرض نموده و توفیق پیمودن راه پررهرو آنان در دنیا و شفاعت شان در آخرت را از درگاه باریتعالی مسئلت می نمائیم.

مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |