پیام مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان به مناسبت روز آمار و برنامه ریزی

برنامه ریزی، تصمیم گیری و ارزیابی عملکرد سطوح مختلف سازمان نیاز اصلی و ضروری آن سازمان بوده و این امر بدون آمار و اطلاعات امکانپذیر نمی باشد. آمار، علم روز و نیاز مبرم قرن بوده و پایه، اساس و رکن برنامه ریزی است و تصمیم گیری و تخصیص منابع بدون استدلال ها و تحلیل های آماری معنی و مفهومی ندارد و این موضوع بیانگر رسالت و اهمیت حوزه است.

تدوین برنامه‌ها، راهبردها و همچنین برنامه‌ریزی، نظارت، هماهنگی و هدایت برنامه‌ها، به داده‌های آماری توسط سیاستگذاران و کارشناسان نیاز داشته و ارائه کردن تصویر بیّن و گویا از گذشته تا بحال و رفع نقاط ضعف موجود در بخش‌های مختلف اعم از آموزشی، پژوهشی، اجتماعی و فرهنگی به داده‌های آماری دقیق، جامع و بروز نیاز ضروری دارد.

شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان نیز با توجه به اینکه بنگاهی اقتصادی و تولیدی می باشد، وجود واحدی مجزا به منظور جمع آوری آمارها و اطلاعات و ارائه تحلیل های آماری جهت تدوین برنامه ها و راهبردها ضرورت داشته و این امور در طول سالیان متمادی به فعالیت در حیطه وظایف سازمانی مشغول می باشد، تهیه بودجه سالانه از جمله اقداماتی است که امور مذکور نسبت به تدوین و ارائه به مدیریت شرکت تمهیداتی را اتخاذ کرده و نظارت های لازمه را با هماهنگی مدیریت انجام می دهد.

بدینوسیله روز آمار و برنامه‌ریزی را حضور جامعه بزرگ آمار و برنامه‌ریزی میهن اسلامی علی الخصوص تیم آمار و برنامه‌ریزی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال موفقیت، سربلندی و شادکامی همراه با طول عمر باعزت مسئلت می نمائیم.

مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |