شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : بحث و تبادل نظر در خصوص پوشش اخبار شرکت کشت و صنعت مغان در رسانه ملی

⭕️ بحث و تبادل نظر در خصوص پوشش اخبار شرکت کشت و صنعت مغان در رسانه ملی

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای استان اردبیل با اشاره به زنجیره های تولید محصولات از مزرعه تا سفره خاطر نشان شد: مواد خام تمامی محصولات تولید شده لبنی، شکر، رب و دیگر محصولات غذایی از خود شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تولید و فرآوری شده و با برند مغانه در بازارهای کشور به فروش می رسد.

✅ بهزاد با بیان اینکه رویکرد هیئت مدیره جدید استفاده از ظرفیت های خالی شرکت بر تولید محصولات زراعی و باغی است، اظهار داشت: جهت توسعه زراعت چوب در فاز اول ۴۰۰ هکتار در تپه ماهورها و جاده های بین مزارع درخت صنوبر کشت می شود که با این کار علاوه بر درآمدزایی، در هر هکتار برای ۳ نفر اشتغال مستقیم فراهم خواهد شد.

✅ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان اصلی ترین چالش این شرکت در سال زراعی جاری را کمبود آب کشاورزی برای آبیاری مزارع عنوان کرده و گفت: در حال حاضر ۴ هزار هکتار از اراضی کشاورزی این شرکت به سامانه آبیاری نوین مجهز است که با برون رفت از شمول واگذاری های اصل ۴۴، زمینه استفاده از تسهیلات دولتی برای تجهیز اراضی کشاورزی به سامانه های مدرن آبیاری فراهم شده و با این کار از هدررفت آب جلوگیری خواهد شد.

✅ وی ضمن تقدیر و تشکر از پوشش رسانه ای اخبار شرکت و منطقه دشت مغان خواستار توجه ویژه به تولیدکنندگان جهت معرفی محصولات در سال مهار تورم و رشد تولید شده و تاکید نمود: تبیین فعالیت های شرکت در داخل و خارج علاوه بر حمایت رسانه ای از تولید، به معرفی برند مغانه در کشورهای همسایه انجامیده و زمینه صادرات و ارزآوری را فراهم خواهد ساخت.

✅ سیدمحسن لطیفی، مدیرکل صدا و سیمای استان اردبیل هم از تحول رسانه ملی در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران سخن باز کرده و گفت: این سند بر اساس مطالبه رهبر معظم انقلاب اسلامی تدوین شده و در آن جهاد تبیین، مطالبه گری، معرفی نخبگان علمی- ورزشی- هنری و پرداختن به عملکرد دولت و نظام و همچنین سبک زندگی مورد توجه قرار گرفته است.

✅ وی با اشاره به عدالت رسانه ای و پخش اخبار شهرستان ها و بخش های استان خاطر نشان شد: مراسم ملی و مذهبی شهرستان ها، بخش ها و حتی روستاهای دورافتاده استان بصورت زنده و مستقیم علاوه بر پخش از شبکه استانی، از شبکه های ملی نیز روی آنتن می رود.

✅ مدیرکل صدا و سیمای استان اردبیل با اشاره به قابلیت های گردشگری، کشاورزی و دامداری دشت مغان گفت: در صورت همکاری مسئولین پارس آباد دفتر خبرگزاری صدا و سیما در این شهرستان ایجاد شده و زیرساخت های لازم برای اجرای برنامه زنده در استودیوی ساخته شده، فراهم خواهد شد.

✅ سیدمحسن لطیفی با اشاره به شعار سال، انعکاس فعالیت شرکت ها در قالب برنامه های مختلف اقتصادی در رسانه ملی را، در راستای حمایت از کالای ایرانی حائز اهمیت توصیف نموده و با تاکید بر نقش شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در امنیت غذایی، از پیوست فرهنگی تمامی برنامه های تولید شده این مرکز خبر داد.

✅ لازم بذکر است، در این دیدار نایبعلی رحیمی، رئیس و محبوب فروزنده، صفرعلی نظریان و منصور عالی پور، اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان همچنین بهمن اسماعیل زاده، معاون برنامه ریزی؛ کیوان جعفرزاده، مدیر خبرنگاران و رضا حامدی، مشاور اجرایی مدیرکل صدا و سیمای استان اردبیل حضور داشتند.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |