⭕️ پیام مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان به مناسبت روز روستا و عشایر

✅ روستائیان و عشایر زحمتکش ایران اسلامی در طول دهه ها و سده های متمادی نقش بارزی در تامین بخش عمده ای از نیازهای غذایی کشور داشته و در سایه تلاش ها و پشتکار این عزیزان، وابستگی مملکت به اجانب روز به روز رو به کاهش نهاده است. تولیدات اقشار مذکور در زمینه های مختلف اعم از باغبانی، زراعت، دامپروری و صنایع دستی همواره زمینه سرافرازی و اقتدار غذایی را فراهم نموده و در کنار آن چنانچه تجاوزی از سوی بیگانگان به وطن صورت گرفته باشد، اینان بعنوان سنگربانان خط مقدم مرزها با فداکاری هر چه تمامتر با بذل جان و مال خویش در جهت حفظ، صیانت و پاسداری از کیان تمامیت ارضی ممارست، پشتکاری و پایمردی های فراوانی به خرج داده اند.

✅ پنجمین رویداد نمایشگاهی توانمندی ها و ظرفیت های روستایی کشور ویژه عرضه محصولات تولیدی اقشار مذکور در مصلای امام خمینی (ره) تهران در حال برگزاری است و شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان به جهت خاستگاه و پایگاه آن و تعلق بخش اعظم پرسنل آن به جامعه عشایری در نمایشگاه مذکور حضور فعالی یافته و غرفه خویش را دایر نموده است.

✅ بدینوسیله ضمن تقدیر و تشکر از تلاشگران عرصه تولید در روستاها و عشایر فرا رسیدن این روز را به تمامی آنانیکه دل در گرو کشور بویژه در روستاها، ییلاقات و قشلاقات جای- جای مام میهن علی الخصوص در منطقه و استان دارند، تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |