صمد بهزاد در دیدار با فرمانده هنگ مرزی شهرستان پارساباد:
⭕️ سیاست کاری مدیریت شرکت کشت و صنعت مغان در راستای تولید و افزایش درآمد تنظیم شده است

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در دیدار با سرهنگ زعفر منیری، فرمانده هنگ مرزی شهرستان پارساباد مغان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: بدنبال استقرار هیئت مدیره جدید شرکت، انتظاراتی در بین افواه و افکار عمومی در حوزه تولید و افزایش درآمد این بنگاه اقتصادی بوجود آمده که بجا و بحق است و سیاست کاری مدیریت نیز در همین راستا تنظیم شده و به مورد اجرا درمی آید.

✅ وی افزود: نیروی انسانی در هر سازمانی از اهمیت شایانی برخوردار بوده و افزایش بهره وری و ارتقای سطح کیفیت کارآیی شان مد نظر می باشد و به منظور استفاده هر چه بهتر از توان و ظرفیت مجموعه، آموزش آنان در دستور کاری قرار دارد که برنامه ریزی های لازم در این خصوص انجام گرفته و با برگزاری دوره های خاصی برای افراد مختلف نتیجه مطلوبی را در عملکرد نیروها و شرکت شاهد خواهیم بود.

✅ بهزاد بیان کرد: زراعت چوب از ظرفیت هایی است که تاکنون مورد غفلت واقع شده و در همین راستا اراضی بایر و تپه ماهور زیادی شناسایی و مکان یابی گردیده است که به تدریج با تامین نهال درخت صنوبر از ارقام سالار و نیگرا ۲۰۰ هکتار کشت خواهد شد…

✅ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: کارخانه قند مغان و مجتمع باغات میوه علیرغم اینکه ظرفیت های بزرگی برای این بنگاه اقتصادی به شمار می روند، بدلیل عدم سرمایه گذاری در طول دهه های گذشته به واحدهایی زیان ده تبدیل شده اند. غیرفعال گردیدن کارخانه قند مغان تبعات اجتماعی و حواشی بزرگی را ایجاد می کند که به منظور جایگزین سازی این تبعات با رشد و نبوغ مذاکرات لازم با سرمایه گذار جهت بهره برداری هر چه بیشتر از این واحد صنعتی انجام گرفته و برنامه ریزی هایی برای جذب سرمایه گذار صورت پذیرفته است.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت تصریح نمود: تولید بذور مختلف درآمد قابل توجهی داشته و اعتبار خاصی نیز به بزرگترین بنگاه اقتصادی استان اردبیل خواهد داد.

✅ وی ادامه داد: بخش اعظم علوفه مورد نیاز دام های مجتمع دامپروری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از خود شرکت تامین می گردد که این امر مدیریت هزینه را در پی دارد. جهت تامین هر چه بیشتر تغذیه دام ها کشت تریتیکاله و چغندر علوفه ای بعنوان کشت های جدید و کم آب بر هدف گذاری شده و برنامه های آن تدوین گردیده است که در سال زراعی جاری این امر به مورد اجرا درمی آید.

✅ صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی خاطر نشان ساخت: دشمنان اسلام و انقلاب در کنار مرزهای ما به ایجاد پایگاه اقدام نموده اند و امروزه نیروهای امنیتی از جمله مرزبانی مقتدرانه در برابر شیطنت ها و تخلفات آنان ایستادگی می کند.

✅ وی اذعان داشت: در حال حاضر حزب الله و جبهه مقاومت در برابر شیطان بزرگ و اسرائیل با شلیک موشک های متعدد بالغ بر ۵ هزار عدد آنان را مورد آماج حملات سهمگین شان قرار داده و ضربات سهمگینی را بر آنان وارد نموده اند که این پیروزی را تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت تاکید کرد: ما به آینده شرکت خوش بین بوده و برنامه های متعددی را در زمینه های مختلف تدوین کرده ایم. بحمدلله شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان به مقطعی رسیده است که وزارتخانه برای تنظیم بازار از این بنگاه اقتصادی کمک می گیرد و شرکت نیز در این راستا با موفقیت عمل می نماید. ما همه سرباز نظام و ولایت بوده و در لباس ها و سنگرهای مختلف به خدمتگزاری اقدام می کنیم.

✅ سرهنگ زعفر منیری، فرمانده هنگ مرزی شهرستان پارساباد مغان گفت: اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان همگی از فرزندان انقلاب بوده و منتسب به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران هستند و علاوه بر دوران دفاع مقدس در مقاطع مختلف خدمات شایان توجهی را در سوابق اجرایی و مدیریتی خویش به ثبت رسانده اند.

✅ فرمانده هنگ مرزی شهرستان پارساباد مغان افزود: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بعنوان بزرگترین بنگاه اقتصادی استان اردبیل نقش بارزی در تولید محصولات استراتژیک در حوزه های مختلف باغی، دامی، زراعی و صنعتی داشته و در رونق اقتصادی منطقه و استان تاثیرگذار است.

✅ شایان ذکر است، در این دیدار یاسر عبدی، مدیر امور حراست و یوسف روزگاری، مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و مراسمات شرکت نیز حضور داشت.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |