شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : صمد بهزاد در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پارساباد: مدیریت هزینه و افزایش درآمد از اولویت شرکت کشت و صنعت مغان است

صمد بهزاد در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پارساباد:
⭕️ مدیریت هزینه و افزایش درآمد از اولویت شرکت کشت و صنعت مغان است

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در دیدار با سرهنگ فیروز محمودی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پارساباد مغان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: هیئت مدیره جدید این بنگاه اقتصادی با انتساب به نظام به جهت تعلق به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران تلاش می کند، با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری در تامین بخشی از امنیت غذایی کشور سهیم بوده و نقش خویش را به نحو احسن ایفا نماید و از فرماندهی نیروی انتظامی و سایر ارگان ها و نهادها انتظار می رود، همکاری شان را با این مجتمع عظیم ملی در جهت تامین امنیت و افزایش راندمان تولید بیش از پیش گسترش بخشند.

✅ وی افزود: ساماندهی نیروی انسانی به بهره وری مطلوب تر از ظرفیت ها کمک می نماید که این امر در دستور کار می باشد. تغییرات طبیعی بوده و مطابق با سیاست های مدیریت انجام می گیرد که این امر معمولاً با مقاومت هایی مواجه خواهد شد. با این حال معتقدیم، برنامه های جدید موجب افزایش تولیدات شده و موفقیت هایی را برای شرکت رقم خواهد زد.

✅ بهزاد بیان کرد: تولید بذور پیش از این در شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان انجام گرفته و درآمدهای سرشاری را عاید شرکت می نمود که به تدریج در محاق فراموشی گرفتار آمده و تعطیل شده است. این امر به جهت ایجاد محل های جدید درآمد و کمک به سوددهی شرکت در دستور کار بوده و مجوز تولید و تکثیر آن اخذ شده است…

✅ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان زنجیره تولید شیر در این بنگاه اقتصادی را در سطح کشور کاملترین زنجیره، ارزیابی نموده و گفت: شرکت زنجیره متصل بهم بوده و بخش اعظم خوراک دام ها از محل کشاورزی تامین می شود. تریتیکاله و چغندر علوفه ای به جهت اینکه محصولات کم آب بر می باشد، برای اولین بار در سطح وسیع کشت می گردد و در کنار آن اهتمام ویژه ای برای خریداری سایر نهاده های دامی از قبیل جو، ذرت و کنجاله سویا با توجه به تاثیر فوق العاده آنها در افزایش استحصال شیر خام به خرج داده می شود.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت تصریح نمود: کارخانه قند مغان از واحدهای زیان ده بوده و برای کاهش ضرر و به سوددهی رساندن آن جلسات متعدد فنی در هیئت مدیره برگزار شده است. در شرایط فعلی در حال جذب سرمایه گذار برای رهایی از وضعیت موجود و بهبود عملکرد این واحد صنعتی هستیم.

✅ وی ادامه داد: در تامین نهاده های باغی مشکلاتی وجود داشته و برنامه ریزی های لازم در جهت رفع این مشکل بعمل می آید.

✅ صمد بهزاد مدیریت هزینه و افزایش درآمد را اولویت شرکت توصیف کرده و اذعان داشت: اراضی بایر بسیاری وجود دارد که در طول سالیان متمادی استفاده ای از آنها بعمل نیامده و با شناسایی محل های مزبور برنامه ریزی های لازم برای زراعت چوب و کشت صنوبر انجام گرفته است. با توجه به اقتصادی بودن تولید گل رز مذاکراتی با متخصصان این امر صورت پذیرفته است.

✅ صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت خاطر نشان ساخت: انسان ها از دو نعمت بزرگ خداوند یعنی سلامت و امنیت غافل هستند. امنیت مرهون زحمات مجموعه های انتظامی و دستگاه های امنیتی می باشد. ما ناامنی را نیز لمس کرده و حکومت نظامی را در زمان رژیم طاغوت به عینه مشاهده نموده ایم.

✅ وی اضافه کرد: آرامش و امنیت موجود در سایه خون شهدا بوده و این ایثارگری ها هم اکنون نیز وجود دارد که ماموران نیروی انتظامی از ایثارگران زمان هستند. این عزیزان ایثارگری را متقبل شده و در جهت خاموش نمودن فتنه گام برمی دارند که به مصداق «من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق» باید از آنان تقدیر و تشکر بعمل آید.

✅ فیروز محمودی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پارساباد مغان بیان نمود: هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان دارای سوابق روشن بوده و برنامه های خوبی را برای این بنگاه اقتصادی بعنوان قطب کشاورزی به مورد اجرا می گذارد.

✅ فرمانده فراجا شهرستان پارساباد مغان گفت: مقام معظم رهبری بر رشد تولید و مهار تورم تاکید کرده و اینجانب بعنوان سرباز ولایت حسب وظیفه باید در کنار تولیدکننده باشم و تا آنجاییکه بتوانم از آنان حمایت و پشتیبانی نمایم. شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان و نیروی انتظامی متعلق به نظام بوده و حضور ما در کنار نهادهای تولیدی موجب افزایش امنیت در چند مولفه از جمله افزایش اشتغال و کاهش جرایم و آسیب های اجتماعی می گردد.

✅ لازم بذکر است، در این دیدار یاسر عبدی، مدیر امور حراست و یوسف روزگاری، مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و مراسمات شرکت نیز حضور داشت.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |