برگزاری اولین گردهمایی مدیران عامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد ادواری شرکت کشت و صنعت مغان

به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان اولین گردهمایی مدیران عامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد ادواری این بنگاه اقتصادی در مورخه ۲۷ مهر ماه سالجاری برگزار شد.

در این گردهمایی که با حضور چهره ها و مدیران برجسته ادوار شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان برگزار گردید، مدیران عامل ادوار از جمله ختم ماب، خامنوی، ملزوماتی، صمد مغانی و حسینعلی پاکیزه؛ اعضای هیئت مدیره اسبق همچون محمدحسن سلیمانی، محمود علایی، محمدعلی وهابیان، نورالدین مولوی و مدیران ارشد از جمله سعید شجاعیان، جلیل اورنگی، بهمن قوجه بیگلو، کریم یزدان پسند، جواد ادیب، غلامرضا مظفری پور، حمید اعتضادی، افشین جفرودی، مرتضی مهردادفر، حسنعلی فراهانی، علیمحمد عاطفی راد، محمد قطبی، حسین محمدی، فرشاد کریمی زند، کامبیز ابراهیمی، جعفر عباداللهی، صفر زحمتکش، احمد برنجیان و امیری مقدم و… حضور داشتند.

سلسله برنامه های این گردهمایی با استقبال از میهمانان ساعت ۷:۳۰ در فرودگاه پارساباد انجام و با بازدید از قسمت های مختلف شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از جمله زراعت، کارخانه لبنیات و دامپروری ادامه یافت و نشستی با حضور میهمانان در بزرگترین واحد صنعتی لبنی استان اردبیل برگزار گردید و آنان ضمن بیان خاطراتی از دوران فعالیت شان در شرکت به بررسی مسائل قسمت های مختلف این بنگاه اقتصادی اقدام نمودند.

بخش اصلی این گردهمایی با برگزاری همایش از ساعت ۱۶ با خیر مقدم گویی صمد بهزاد، مدیرعامل این بنگاه اقتصادی در سالن اجتماعات شهرک شهید آیت الله غفاری آغاز شده و با پخش کلیپ از شرکت ادامه یافت. سپس بابک کبیری، معاون برنامه ریزی، امور اقتصادی و سرمایه گذاری به ارائه گزارش عملکرد شرکت از طریق پاورپوینت اقدام نمود و مهندس ملزوماتی به نمایندگی از مدیران عامل ادوار و مهندس امیری مقدم نیز به نمایندگی از مدیران ارشد ادوار سخنرانی کرد. دکلمه شعر توسط عسل علایی در خصوص مغان با استقبال حضار مواجه شد.

لازم بذکر است، از ساعت ۱۹ الی ۲۱ کارگروه های تخصصی آغاز بکار نمود و میهمانان بطور همزمان در چهار کارگروه جداگانه کشاورزی، صنایع، دامپروری و کارگروه هم اندیشی مدیران عامل، اعضای هیئت مدیره و همچنین مدیران تاثیرگذار ادوار به بررسی مسائل و مشکلات حوزه های مختلف اقدام و راهکارهای خویش را جهت حل مسائل ارائه نمودند.

مشروح این خبر متعاقبا از طریق سایت و کانال های اطلاع رسانی شرکت در ایتا، تلگرام و اینستاگرام بارگذاری خواهد شد.

 

امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |