صمد بهزاد در بازدید از کارخانه پروسس میوه:
⭕️ خرید تجهیزات واحدهای تولیدی در اولویت کاری قرار دارد

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در بازدید از کارخانه پروسس میوه شرکت اظهار داشت: مدیریت این بنگاه اقتصادی هرگونه فرصتی را برای سوددهی واحدهای تولیدی را مغتنم دانسته و از طرح های کارشناسان و نخبگان استقبال و حمایت می کند. تجهیز گلخانه شرکت و همکاری با گلخانه ها جهت تولید محصولات و بسته بندی آنها پس از تبدیل به محصول ثانویه در ایجاد ارزش افزوده و کسب درآمدهای بیشتر موثر می باشد.

✅ وی افزود: تبلیغ کالاها بر اساس متدها و شیوه های نوین تبلیغاتی به برندسازی منجر شده و این امر باعث می شود، ارائه محصولات تولیدی با رغبت زایدالوصف مشتریان مواجه گردد. تجارت و بازرگانی آخرین فرآیند تولید ثروت و سوددهی در بنگاه های اقتصادی بوده و بازاریابی نقش قابل توجهی در این زمینه دارد.

✅ بهزاد بیان کرد: اصل ۴۴ و محدودیت های آن، شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان را با مشکلاتی دست به گریبان نموده است که ممنوعیت تخصیص اعتبارات، سرمایه گذاری های دولتی، تسهیلات بانکی، عرضه اوراق بهادار، تضامین و مشارکت های دولتی و خصوصی از آن جمله است. این امر سبب شده است که بزرگترین بنگاه اقتصادی استان اردبیل از اجرای بسیاری طرح های توسعه ای باز بماند.

✅ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: حاشیه، مانع پیشرفت بوده و پرهیز و اجتناب از آن در هر سازمانی بویژه در بنگاه های اقتصادی از اهمیت خاصی برخوردار است و برای همین هم علاوه بر پرسنل، مدیر بایستی با برنامه کارشناسی و تدوین شده، اقدام کرده و وقت و انرژی مجموعه را به سمت اهداف عالیه رهنمون کند.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت تصریح نمود: فرصت معینی از سوی نظام مقدس جمهوری اسلامی برای خدمت رسانی در اختیار ما قرار داده شده است که باید از آن به نحو مطلوب در راستای مسئولیت و رسالت محوله استفاده شود. چنانچه هر شخص حقیقی و حقوقی چندین کار را به ثمر برساند، خدمت بزرگی برای رشد مجموعه اتفاق می افتد.

✅ وی ادامه داد: هر فردی یک ماموریت سازمانی داشته و در صورتیکه ایثار به خرج دهد و با نیت سوددهی و افزایش راندمان گام بردارد، نتیجه مثبت کسب خواهد کرد. نگاه متعصبانه به منافع شرکت بخصوص در تولید و فرآوری ضرورت داشته و پیشرفت های چشمگیری را عاید خواهد کرد.

✅ صمد بهزاد اذعان داشت: هر فردی چه هیئت مدیره و چه مدیر میانی باید مدیریت خاص خود را انجام داده و علاوه بر مدیریت نیروی انسانی اهتمام به مدیریت هزینه داشته باشد. این موضوع یک اصل مهم در اداره سازمان است. اتخاذ تدابیر برای کسب درآمد و برنامه ریزی برای افزایش هر چه بیشتر آن نیازمند تلاش همگانی بوده و توجه به ایجاد بستر برای کار و اشتغال و تدوین برنامه نسبت به درآمد ضرورت مبرمی دارد.

✅ مدیرعامل شرکت خاطر نشان ساخت: فلسفه ایجاد شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تولید بوده و تمامی اقدامات بایستی در همین راستا باشد. خرید میز و صندلی در صورتیکه نیاز ضروری یک مجموعه باشد، ایرادی ندارد ولی مهمترین و ضروری ترین موضوع این بنگاه اقتصادی تولید و افزایش راندمان و میزان بهره وری جهت کسب سود روزافزون است و به همین منظور خرید تجهیزات واحدهای تولیدی در اولویت کاری قرار دارد.

✅ لازم بذکر است، در این بازدید نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره؛ کیومرث خانمحمدیان، معاون فنی و صنعتی؛ یاسر عبدی، مدیر امور حراست؛ مسلم وطنخواه، مدیر مجتمع باغات میوه و اکبر صمدی، مدیر کارخانه پروسس میوه حضور داشت.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |