شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : دیدار مدیرعامل با خانواده های شهدای کارگری شرکت کشت و صنعت مغان

⭕️ دیدار مدیرعامل با خانواده های شهدای کارگری شرکت کشت و صنعت مغان

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل و نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت ضمن حضور در منازل خانواده های شهدای کارگری بنام های جعفرقلی جعفری و ملکعلی وظیفه و همچنین با خانواده ایثارگر و جانباز بنام بندعلی شهریاری دیدار کرد.

✅ صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در این دیدارها اظهار داشت: حضور در جمع خانواده های معظم شهدا در هفته مبارک دفاع مقدس افتخار و سعادت بزرگی برای مدیریت شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بوده و یاد و خاطره شهدا و گرامیداشت آنان وظیفه ملی، میهنی و دینی ما می باشد.

✅ وی افزود: زنده نگهداشتن یاد و نام شهدای گرانقدر ایران اسلامی مایه عزت و سرافرازی مملکت و قوت قلبی برای وفاداران انقلاب شکوهمند اسلامی در جای- جای کشور و حتی باورمندان به راه مقاومت و ایثار در سر تا سر گیتی است. در سایه فداکاری های آنان بود که برای اولین بار در طول چند قرن گذشته تمامیت ارضی مملکت حفظ شد و وجبی از آن به دشمن واگذار نگردید و این امر شکوه و عظمت مثال زدنی را برای وطن به همراه آورده است. ایثارگری های شهدای دفاع مقدس مسئولیت جاماندگان از کاروان شهادت را دوچندان می کند. وظیفه ما مسئولین است که قدر قهرمانان ملی را دانسته و از خانواده های شان حلالیت بطلبیم.

✅ نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت بیان کرد: شهدای گرانقدر در راه وطن، دین، ناموس و شرف به مقام رفیع شهادت نائل آمده و با هجرت از دنیای خاکی و عروج به ملکوت، مصداق بارز «عند ربهم یرزقون» شدند و بر ماست که با پایبندی به آرمان های والای آنان راه حق شان را تداوم بخشیم.

✅ وی گفت: زندگی امروزی ما در سایه جاری شدن خون پربار شهدا بوده و امنیت، اقتدار و جلال بیش از پیش ایران مرهون پایمردی ها، رشادت ها و از جان گذشتگی های آن عزیزان می باشد که البته مسئولین بیش و پیش از سایر آحاد مدیون بوده و وظیفه ای به مراتب سنگین تر از بقیه به دوش دارند و ما نیز دست بوس همه عزیزان هستیم.

✅ لازم بذکر است، در دیدارهای مذکور جابر جهان بین، فرماندار شهرستان؛ سرهنگ علی پیرجاهد، فرمانده نیروی مقاومت بسیج ناحیه شهرستان؛ بهروز فخیمی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان؛ سرهنگ اکبر جعفری، فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات شهرستان و همچنین کیکاوس پوراصغر، مدیر امور روابط عمومی و بین الملل و یوسف روزگاری، مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و مراسمات شرکت حضور داشته و عرض ارادت خود را به خانواده های شهدای کارگری ابراز کردند و ضمن دلجویی از آنان تجلیل بعمل آوردند.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |