⭕️ بازدید مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان از پنجمین نمایشگاه عرضه محصولات روستایی و عشایری

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت از پنجمین رویداد نمایشگاهی توانمندی ها و ظرفیت های روستایی و عشایری کشور ویژه عرضه محصولات تولیدی اقشار مذکور در محل مصلای امام خمینی (ره) تهران بازدید بعمل آورد.

✅ وی اظهار داشت: شرکت کشت و صنعت مغان با فعالیت در حوزه های مختلف و تولید محصولات زراعی، دامی، باغی و صنعتی اقدام به تولید سالانه ۸۰۰ هزار تن محصول می نماید که عمدتاً سالم، ارگانیک و باکیفیت بوده و متناسب با ذائقه ایرانی است ولی متاسفانه به جهت عدم معرفی بیشتر بین مشتریان در شهرستان ها و بخصوص استان های دیگر چندان شناخته شده نبوده و به محصول غالب در عرصه رقابت در بازار تبدیل نشده است.

✅ بهزاد بیان کرد: برگزاری نمایشگاه ها فرصت مغتنمی برای عرضه، معرفی، تبلیغ و برندسازی بوده و به جهت کیفیت بالای کالاهای تولیدی شرکت می توان با انرژی به مراتب کمتری نتایج بیشتر و بهتری از سایر تولیدکنندگان مشابه در سایر نقاط کسب نمود. حضور در نمایشگاه های داخلی و بین المللی، ایجاد غرفه، عرضه محصولات و ارائه توضیحات لازم به اشخاص حقیقی و حقوقی ممارست هایی برای آشنایی ذائقه مردم استان های دیگر با کالاهای شرکت مغان و برند مغانه است.

✅ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: انواع میوه جات در ارقام مختلف و گوشت قرمز این بنگاه اقتصادی به جهت کیفیت بالایی که دارند، با استقبال زایدالوصف مصرف کنندگان در جای- جای کشور مواجه می گردد. این در حالیست که به دلیل عرضه آنها بدون عنوان شرکت مبدا تولیدکننده، عموم استفاده کنندگان از منشا تولید آن اطلاعات کافی نداشته و حتی می توان گفت، فاقد آگاهی هستند.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت تصریح نمود: بسته بندی گوشت قرمز شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان و عرضه آن از طریق فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور علاوه بر ایجاد ارزش افزوده به برندسازی در استان های دیگر انجامیده و از این طریق می توان مغانه را بعنوان برندی مطرح در مملکت تبدیل کرد که مذاکرات اولیه با مجتمع صنعتی گوشت اردبیل جهت بسته بندی و فرآوری گوشت دام های مجتمع دامپروری شرکت انجام شده و در دستور کار است.

✅ وی ادامه داد: ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی در زمینه میوه تولیدی شرکت تاکنون مورد غفلت واقع شده و حتی فرآوری میوه و استحصال آبمیوه که قبلاً صورت می پذیرفت، نه تنها توسعه نیافته بلکه تعطیل نیز گردیده است. راه اندازی میوه خشک کنی و چیپس میوه به ایجاد محل اشتغال جدید، مولد و پایدار انجامیده و درآمد زیادی را عاید این بنگاه اقتصادی خواهد کرد.

✅ لازم بذکر است، مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از غرفه سایر شرکت ها، ارگان ها، نهادها و اشخاص حقیقی و حقوقی بازدید بعمل آورد.

✅ شایان ذکر است، پنجمین رویداد نمایشگاهی توانمندی ها و ظرفیت های روستایی و عشایری کشور مورخه ۱۲ مهر ماه سالجاری با حضور محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور طی مراسم رسمی افتتاح شده که تا ۱۸ مهر دایر می باشد. این نمایشگاه از ساعت ۱۰ صبح الی ۸ شب به فعالیت می پردازد و شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان ضمن حضور و ایجاد غرفه به عرضه و فروش محصولات اقدام کرده است.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |