شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : نایبعلی رحیمی در بازدید از کارخانه پروسس میوه شرکت: راه اندازی کارگاه ها و دستگاه های تعطیل شده و نیمه تعطیل در شرکت مغان ضرورت حیاتی دارد

نایبعلی رحیمی در بازدید از کارخانه پروسس میوه شرکت:
⭕️ راه اندازی کارگاه ها و دستگاه های تعطیل شده و نیمه تعطیل در شرکت مغان ضرورت حیاتی دارد

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت در بازدید از کارخانه پروسس میوه اظهار داشت: این بنگاه اقتصادی با تولید انواع محصولات زراعی، دامی، باغی و صنعتی به یکدیگر متصل بوده و مجموعه های مختلف آن بعنوان زنجیره تولید عمل می کنند. زیتون استحصالی در این مجتمع عظیم ملی پس از برداشت، بارگیری و حمل به این واحد صنعتی فرآوری شده و به محصول ثانویه تبدیل می گردد که این امر سبب جلوگیری از خام فروشی شده و ارزش افزوده فراوانی را عاید شرکت می کند.

✅ وی افزود: بهره گیری از ظرفیت های خالی این بنگاه اقتصادی تاکنون مورد غفلت واقع شده و استفاده ای از آنها بعمل نیامده است. راه اندازی کارگاه ها و دستگاه های تعطیل شده و نیمه تعطیل در شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان ضرورت حیاتی داشته و بحث و بررسی های کارشناسی فراوانی در این خصوص در هیئت مدیره انجام گرفته است و بزودی با بهره برداری از توان کارشناسان و مهندسان مجرب و کارگران فنی شاهد اجرایی گردیدن تصمیمات و تاثیرات مثبت آن خواهیم بود.

✅ رحیمی بیان کرد: رفاهیات معیشتی پرسنل نقش بسزایی در بالا بردن روحیه کاری پرسنل داشته و علاوه بر بسته رفاهی برای کل کارکنان شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان که برای تمامی امورات، اجرایی خواهد شد، مشوق های خاصی برای شاغلین در قسمت های تولیدی در نظر گرفته و به مورد اجرا درخواهد آمد. این امر بگونه ای می باشد که فعالین سایر قسمت ها بصورت خودجوش تشویق به فعالیت در واحدهای تولیدی داشته و داوطلبانه خواهان منتقل شدن به واحدهای مزبور باشند.

✅ در این بازدید که کیومرث خانمحمدیان، معاون فنی و صنعتی؛ مسلم وطنخواه، مدیر مجتمع باغات میوه و اکبر صمدی، مدیر کارخانه پروسس میوه شرکت نیز حضور داشتند، هر کدام از آنان به ارائه گزارشی از فعالیت های واحد صنعتی مذکور پرداخته و مسائل و مشکلات آن را با رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در میان گذاشتند.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |