شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان: اقدامات رفاهی شرکت برای پرسنل توسعه خواهد یافت

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان:
⭕️ اقدامات رفاهی شرکت برای پرسنل توسعه خواهد یافت

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت ضمن تبریک هفته وحدت و ولادت گهربار حضرت محمد مصطفی (ص) پیامبر رحمت و مهربانی و همچنین میلاد باسعادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت: با توجه به اینکه نیروی انسانی رکن رکین هر سازمانی بخصوص بنگاه های اقتصادی بوده و ارتقای سطح رفاهیات معیشتی پرسنل در ایجاد انگیزه مضاعف تاثیر مستقیم و معناداری به همراه دارد، بسته معیشتی کارکنان شرکت تدوین شده و ضمن اجرایی شدن به تدریج اطلاع رسانی خواهد شد که کارت ارزاق از آن جمله بوده و مبلغ کلی آن یکصد میلیون ریال می باشد و طی اقساط هشت ماهه توسط پرسنل شاغل در کشت و صنعت مغان و بخشی نیز توسط خود شرکت تامین خواهد گردید.

✅ وی افزود: کارت ارزاق جهت تامین مایحتاج اولیه و در راستای تامین خدمات رفاهی کارکنان این بنگاه اقتصادی بوده و با تلاش حوزه اداری، مالی و بازرگانی به ثمر نشسته و همکاران زحمتکش می توانند از مزایای آن بهره مند شوند.

✅ بهزاد بیان کرد: بدنبال انتقال پرداخت حقوق پرسنل از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران تفاهمنامه همکاری با بانک مزبور منعقد گردیده و همکاران محترم شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از آن بهره مند خواهند شد که پرداخت وام قرض الحسنه چهار درصدی، کارت خرید کالا و لوازم ضروری و پرداخت بدون نوبت وام ازدواج خود و فرزندان پرسنل از آن جمله است.

✅ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: در کنار تامین زمین برای مسکن کارکنان اقدامات رفاهی شرکت برای پرسنل توسعه خواهد یافت که در حال تدوین و اقدام می باشد. افزون بر آن اعطای بسته های نقدی معیشتی نقدی و غیرنقدی که در اعیاد و مناسبت های ملی، دینی، مذهبی و انقلابی پرداخت می شد، بیش از پیش همچنان تداوم یافته و حتی پربارتر خواهد شد.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |