نایبعلی رحیمی در بازدید از مجتمع دامپروری شرکت:
⭕️ به لحاظ درآمدهای مستمر و پایدار از مجتمع دامپروری رفع مشکلات آن از دغدغه های مدیریت می باشد

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت از بخش های مختلف مجتمع دامپروری این بنگاه اقتصادی بازدید بعمل آورده و ضمن دیدار با پرسنل زحمتکش مجتمع مذکور و احوالپرسی با آنان در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفت و دستورات و توصیه های لازم را انجام داد.

✅ رئیس هیئت مدیره شرکت اظهار داشت: دامپروری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بعنوان بزرگترین مجتمع دامپروری کشور از واحدهای سودده بوده و بخش بزرگی از درآمدهای این بنگاه اقتصادی از آن تامین می شود. این مجتمع به لحاظ اینکه درآمدهای مستمر و پایداری از آن عاید می گردد، از اهمیت قابل توجهی برخوردار بوده و رفع مشکلات آن از دغدغه های مدیریت می باشد.

✅ نایبعلی رحیمی افزود: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان زنجیره تولید بوده و بخش بزرگ علوفه مورد نیاز دامپروری از مجتمع زراعت شرکت تامین می گردد. روی آوری به سمت کشت محصولات جدید و کم آب بر مد نظر بوده و در دستور کار می باشد و بدین طریق این بنگاه اقتصادی برای تامین بخش اعظمی از تغذیه دام ها از وابستگی به خارج شرکت بی نیاز خواهد بود.

✅ وی بیان کرد: تامین نهاده هایی همچون جو، ذرت و کنجاله سویا ارتباط تنگاتنگ و مستقیمی با افزایش شیردهی دام ها داشته و در کسب درآمدهای بیشتر و سوددهی این مجتمع عظیم ملی از طریق فرآوری شیر و تبدیل آنها به محصول ثانویه موثر می باشد. در همین راستا تامین نهاده های دامی از دغدغه های مدیریت بوده و پیگیری های مستمر و دامنه داری بعمل می آید.

✅ رئیس هیئت مدیره شرکت گفت: علاوه بر جیره غذایی سالم و باکیفیت و بهداشتی تر نمودن محیط نگهداری دام ها که در افزایش راندمان تولید مجتمع دامپروری شرکت تاثیر قابل توجهی دارد، ایجاد ایستگاه های جدید به منظور کاهش تراکم آنها و راحتی بیشتر دام ها در این خصوص موثر می باشد و این امر از طریق مدیریت شرکت پیگیری می شود.

✅ رحیمی تصریح نمود: به منظور نظارت هر چه بیشتر بر روند کاری نصب دوربین در شیردوشی مهم بوده و انجام خواهد شد.

✅ وی ادامه داد: رفاهیات پرسنل کلیه امورات شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بخصوص واحدهای تولیدی مد نظر بوده و مشوق های خاصی برای کارکنان آن در نظر گرفته خواهد شد.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |