شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : صمد بهزاد در دیدار با فرمانده سپاه پارساباد: برنامه ریزی های لازم برای افزایش درآمد و احیای واحدهای ضررده انجام شده است

صمد بهزاد در دیدار با فرمانده سپاه پارساباد:
⭕️ برنامه ریزی های لازم برای افزایش درآمد و احیای واحدهای ضررده انجام شده است

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در دیدار با سرهنگ علی پیرجاهد، فرمانده نیروی مقاومت بسیج ناحیه شهرستان پارساباد که به مناسبت هفته دفاع انجام شد، اظهار داشت: اعضای هیئت مدیره جدید این بنگاه اقتصادی از خانواده شهدا و ایثارگران بوده و در طول دوران دفاع مقدس فداکاری های فراوانی را برای کشور و نظام انجام داده اند و در حال حاضر نیز در سنگری دیگر ضمن پایبندی به حفظ ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی با رویکرد جدید و با افتخار در وظیفه خطیر تولید شبانه روزی در تلاش بوده و هستند.

✅ وی افزود: در سیستم فعلی توجه به درآمد و افزایش عایدی شرکت و احیای واحدهای ضررده همچون کارخانه قند مغان و مجتمع باغات میوه در اولویت بوده و این امر در دستور کار می باشد و برنامه ریزی های لازم برای آن انجام گردیده که بزودی تصمیم مقتضی اتخاذ خواهد شد.

✅ بهزاد بیان کرد: طی سالیان متمادی از ظرفیت های خالی این بنگاه اقتصادی استفاده ای بعمل نیامده و بواسطه عدم توجه به اراضی بخش بزرگی از زمین های بایر بدون استفاده باقی مانده است که در این خصوص با مشاوران زبده نشست ها و جلسات مختلفی برگزار شده و افزون بر آن با سازمان جنگل کاری نیز جلساتی اتفاق افتاده است. کاشت درخت صنوبر بعنوان کشت جدید در حوزه زراعت چوب مد نظر بوده و زمینه ای برای ایجاد اشتغال مولد و پایدار می باشد.

✅ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: تولید بذور در بخش کشاورزی بعنوان سودده ترین محصول مد نظر بوده و با توجه به اینکه این امر زمان بر می باشد، ما بر تولید بذور تائید شده اقدام لازم را بعمل خواهیم آورد تا علاوه بر نیاز داخل شرکت، منطقه، استان و کشور نسبت به صادرات آن اقدام لازم بعمل آید. صادرات بذور، سوای جلوگیری از خروج ارز برای ارزآوری نیز موثر می باشد.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت تصریح نمود: جهت تغذیه بیش از ۲۱ هزار راس دام مجتمع دامپروری، کشت علوفه مورد نیاز دام ها از جمله محصول جدید تریتیکاله در دستور کار بوده و بخش اعظمی از نیاز شرکت به علوفه تامین خواهد شد. در کنار آن تامین جو، ذرت و کنجاله سویا انجام می شود که این امر در افزایش استحصال شیر و به تبع آن درآمد شرکت از طریق تولید محصولات لبنی تاثیر قابل توجهی دارد.

✅ وی ادامه داد: در حال حاضر آرامش و ثبات در شرکت حاکم بوده و بدون استرس خاصی با نشاط و سرزندگی هر چه تمامتر امیدهای فراوانی بوجود آمده است و انگیزه کار زیادی در مدیران میانی، کارشناسان و کارگران مشاهده می شود و اعضای هیئت مدیره نیز با اتحاد و انسجام ویژه ای با بهره گیری از نظرات، پیشنهادات، طرح ها و ایده های نخبگان کارها را پیش می برند.

✅ صمد بهزاد اذعان داشت: از زمان آغاز بکار مدیریت جدید تاکنون یک نفر نیز نیرو جذب شرکت نشده و در تلاشیم با پروتکل خاص و بصورت عادلانه با آزمون این اقدام صورت گیرد. ساماندهی نیروی انسانی از اولویت های این مجتمع عظیم ملی بوده و بیشتر تمرکزمان بر نیروهای تولیدی می باشد که مشوق هایی در این خصوص در نظر گرفته خواهد شد.

✅ مدیرعامل شرکت اضافه کرد: ایثارگران شاغل در شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان سرمایه های انسانی این بنگاه اقتصادی بوده و زحمات زیادی را در طول دوران دفاع مقدس و بعد از آن در سنگر تولید متقبل شده و خدمات شایان توجهی را ارائه نموده اند و بایستی احترام آنان متناسب با شان و عزت شان حفظ شود…

✅ نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت ضمن تبریک هفته دفاع مقدس خاطر نشان ساخت: مشرف شدن به محضر فرماندهانی که پیشکسوت دوران پیکار با دژخیمان بوده اند، مایه عزت و افتخار بوده و جای مسرت و خوشحالی دارد. حضرت امام خمینی (ره) جهاد و سپاه را دو بال انقلاب دانسته و ما نیز در خصوص آن وظایفی داریم. در مقطعی جنگ در راس بوده و همه توان کشور برای دفع شر از خاک و ناموس مصروف گردید و بعد از آن نیز، سازندگی خرابی های پس از جنگ و هم اکنون نیز سنگر تولید برای تامین امنیت غذایی و رهایی از وابستگی به اجانب در اولویت بوده و گام های محکم و استواری در این زمینه برداشته می شود.

✅ رئیس هیئت مدیره شرکت افزود: افزایش راندمان تولید، میزان بهره وری و کسب درآمد و ارتقای توانمندی های شرکت در بخش های مختلف زراعی، دامی، باغی و صنعتی از اولویت های بزرگترین بنگاه اقتصادی استان اردبیل بوده و تمامی فعالیت ها در این راستا و به همین منظور می باشد و راهنمایی های مسئولین در نهادهای مختلف تاثیرگذار و نشان دادن راه چاره برای برون رفت از وضعیت موجود، کارساز بوده و ما با فراغ بال از این امر استقبال و از طرح ها و ایده های نو حمایت می کنیم.

✅ وی تاکید نمود: حمایت و پشتیبانی از تولید نقش مهمی در رفع وابستگی به ممالک بیگانه داشته و ما نیز به نوبه خویش از تجربیات اهالی فن، کارشناسان، نخبگان و کارآفرینان بهره های لازم را برده و از توانایی ذیقیمت آنان استفاده لازم را بعمل خواهیم آورد.

✅ سرهنگ علی پیرجاهد، فرمانده نیروی مقاومت بسیج ناحیه شهرستان پارساباد مغان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: جنگ ۸ ساله یک اتفاق تحمیلی بود که به لطف خداوند متعال و مجاهدت های مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با عقب راندن دشمن از وطن، شهرها و روستاها یکی پس از دیگری از اشغال بعثیون آزاد و از لوث وجود تجاوزگران رهایی یافت.

✅ وی بیان کرد: جنگ امروزی جنگ نرم بوده و دشمنان به شیوه های مختلف در صدد ناامید نمودن مردم و جداسازی آنان از صف انقلاب هستند و وظیفه خدمتگزاران به نظام، مقابله با تهدیدات نرم دشمنان و شفاف سازی ابهامات و روشنگری در خصوص هجمه های تبلیغاتی آنان است.

✅ سرهنگ پیرجاهد گفت: امنیت روانی شهرستان پارساباد مغان از دو شرکت مغان و پارس تاثیر شایانی پذیرفته و در صورتی که در این دو بنگاه اقتصادی آرامش و عدالت حکمفرما باشد، این امر به خروجی مثبت منجر شده و منتج به نتیجه مطلوب می گردد.

✅ فرمانده سپاه پارساباد افزود: میزان سرمایه گذاری محیط خانواده با جامعه یکی نبوده و بایستی در کنار خانواده نسبت به محیط اجتماع نیز دغدغه مندی افزونی داشته باشیم. برگزاری همایش ها و مراسمات معنوی مفید به حال اجتماع بوده و تاثیر شایان توجهی بر مردم دارد. تلاش مضاعف برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس و فداکاری های آن دوران ضرورت داشته و بایستی همگی در این راستا فعالیت های خویش را توسعه دهیم.

✅ وی ادامه داد: گام برداشتن مخلصانه برای خدا و با همدلی و اتحاد به پیشبرد هر چه بهتر کارها انجامیده و از این طریق می توان نتایج فاخری را کسب کرد. لزوم توسعه فعالیت های فرهنگی، دینی و مذهبی در تعمیق بیش از پیش فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی موثر است.

✅ فرمانده نیروی مقاومت بسیج ناحیه شهرستان پارساباد اذعان داشت: تولید و بهره وری لازمه وضعیت فعلی اقتصادی کشور بوده و ممارست و پشتکار در این خصوص ضرورت دارد و از تلاشگران این عرصه نهایت تقدیر و تشکر بعمل می آید.

✅ لازم بذکر است، در این مراسم حجت الاسلام اسدی، نماینده ولی فقیه در سپاه پارساباد؛ سرهنگ اکبر جعفری، فرمانده حوزه بسیج کارگری و کارخانجات شهرستان همچنین محرم بنیادی، مدیر امور بازرسی و ارزیابی عملکرد؛ کیکاوس پوراصغر، مدیر امور روابط عمومی و بین الملل و یوسف روزگاری، مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و مراسمات شرکت حضور داشت.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |