با حضور صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت اتفاق افتاد
⭕️ نشست روشنگری و جهاد تبیین به مناسبت هفته دفاع مقدس در نمازخانه کارخانه قند مغان

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان دومین نشست روشنگری و جهاد تبیین به مناسبت هفته دفاع مقدس در نمازخانه کارخانه قند مغان با حضور و سخنرانی صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت و از پیشکسوتان جامعه ایثارگری و جانباز جنگ تحمیلی انجام شد که اولین نشست در کارخانه لبنیات و سومین آن نیز در مجتمع باغات برگزار گردید.

✅ صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و ابلاغ سلام گرم مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره که در ماموریت حضور دارند به حضار اظهار داشت: جنگ ۸ ساله تحمیلی از سوی دژخیمان، جنگ نابرابر بوده و در مقابل تجهیزات کشور متجاوز و حمایت ها و پشتیبانی های ملل غرب و شرق، ایران اسلامی بعد از وقوع انقلاب شکوهمند اسلامی فاقد نیروهای تخصصی کافی و وافی بود و از سوی دیگر منافع دشمن در آستانه تثبیت جمهوری اسلامی در معرض خطر افتاده و متجاوزین این امر را مغایر با مطامع خویش می پنداشتند.

✅ وی افزود: علیرغم حمایت ۸۰ کشور از صدام و تامین وی از لحاظ پول، تجهیزات، مهمات و نیروی انسانی، ما قدرت و هیبت دشمنان را شکستیم. ۸۵ درصد تجهیزات مورد نیاز بعثیون از سوی اتحاد جماهیر شوروی تامین شده و از طرف دیگر چون منافع آمریکا بدنبال پیروزی انقلاب اسلامی قطع گردیده بود، کشور عراق را بدلیل دیکتاتوری صدام و داشتن طولانی ترین مرز بهترین گزینه برای تقابل با جمهوری اسلامی تشخیص داده و حمایت های لازمه را از حاکم عراق بعمل آورد.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت بیان کرد: شرایط مناسب فعلی و امنیت ایران اسلامی مدیون شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران بوده و آنان در مقطع زمانی جنگ تحمیلی وظیفه خویش را به نحو احسن به سرانجام رساندند و وظیفه ما نیز در مقطع کنونی تبیین زینب گونه آرمان های والای آن عزیزان و همچنین انتقال وصیت نامه شهدا به نسل های سوم و چهارم انقلاب است.

✅ نظریان گفت: جوانان علیرغم اینکه می دانستند، گسیل به خط مقدم، به خطر انداختن جان شیرین شان بوده و هر لحظه امکان داشت، مرگ، آنان را در آغوش سرد بکشد، به سبب اعتقاد راسخ به خدا، اسلام و ولایت با شور و هیجان خاصی سمت جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافته و از عمق وجود در جهت مدافعه از کیان تمامیت ارضی مملکت با بذل خون شان پایمردی و استقامت به خرج دادند.

✅ وی تصریح نمود: پیروزی بوقوع پیوسته در سایه پروردگار متعال محقق گردیده و این امر وعده راستین خداوند تبارک و تعالی می باشد که حمایت از یاری کنندگان دین را وعده داده و نهایت پشتیبانی را از آنان بعمل می آورد…

✅ عضو هیئت مدیره شرکت ضمن بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس اذعان داشت: آنانیکه روانه جبهه های جنگ می شدند، خودشان را برای شهادت آماده کرده و بخاطر دفاع از وطن، ناموس و حفاظت از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی از جان شان دست شسته بودند. ما با کل دنیا در نبرد بوده و اسرایی از بیش از ۲۰ کشور به اسارت نیروهای اسلام درآمده بود.

✅ صفرعلی نظریان ادامه داد: رزمندگان به ریسمان الهی چنگ زده و ایثارگری های فراوانی را به منصه ظهور و بروز رساندند. مردانگی و انسانیت به معنای واقعی کلمه در آن دوران تبلور یافته و آنان جهت باز کردن معبری در میدان مین از یکدیگر سبقت می گرفتند.

✅ وی اضافه کرد: وظیفه رزمندگان در دوران دفاع مقدس مقاومت در مقابل دشمن زبون بوده و در حال حاضر نیز وظیفه ما کمتر از آن عزیزان نبوده و نیست و باید در حد توان، ایستادگی و پایمردی را سرلوحه زندگی خویش قرار دهیم. مدیران در قبال پرسنل، مسئول بوده و بایستی عدالت را با تمام وجود در محیط کاری ساری و جاری نمایند.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت خاطر نشان ساخت: فلسفه حضور مدیر در هر مجموعه ای برای حل کردن مشکلات سازمانی و باز نمودن گرهی از گره های کارکنان بوده و ما نیز باید بدور از جناح بندی و باندبازی با تعهد، فکر سالم و تقویت افراد شایسته کارها را به پیش ببریم. فاصله مابین مدیر و پرسنل معنی نداشته و مدیر همیشه باید در دسترس باشد. جنگ با دشمن در دوران دفاع مقدس با سلاح گرم بوده و هم اکنون این نبرد به نحو دیگری در جریان است. در شرایط فعلی، ما در جنگ اقتصادی بسر برده و وظیفه تک تک ما تلاش برای تولید و افزایش راندمان و بهره وری می باشد.

✅ لازم بذکر است، در این مراسم صدقعلی محمدی، مشاور امور ایثارگران و جانبازان؛ حجت الاسلام بازیار، مشاور امور حقوقی؛ فرامرز نویدی، مشاور مدیرعامل؛ کیکاوس پوراصغر، مدیر امور روابط عمومی و بین الملل و یوسف روزگاری، مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و مراسمات همچنین مدیر، معاونین و پرسنل کارخانه قند مغان حضور داشتند.

✅ شایان ذکر است، در پایان مراسم صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت با جمعی از همراهان از بخش های مختلف کارخانه قند مغان بازدید بعمل آورده و دستورات و پیشنهادات لازم را جهت پیشبرد هر چه بهتر امور صادر کرد.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |