شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : پیام مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

⭕️ پیام مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

✅ ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ که مصادف با تجاوز رژیم بعثی عراق به میهن اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی می باشد، همه ساله یادآور روزها، ماه ها و سال هایی است که رزمندگان معتقد به آرمان های والای انقلاب شکوهمند اسلامی در برابر خصم دون سینه سپر کرده و برای هشت سال تمام خونبوسه های کیفناک در خلنگزاران مرزهای غرب و جنوب کشور را مقابل جهانیان به نمایش گذاردند. رشادت ها و پایمردی های رادمردان راسخ و استوار ایران همیشه سرافراز موجب گردید، کشوری که در طول چند قرن گذشته در هر کدام از جنگ ها بخشی از سرزمین خویش را از دست داده بود، علاوه بر اینکه موفق به حفظ تمامیت ارضی خود گشت، بلکه حقانیت خویش را با اعلام طرف مقابل بعنوان تجاوزگر در سازمان ملل بصورت رسمی به اثبات رساند.

✅ هم اکنون که مملکت در آسایش و امنیت بوده و با اقتدار هر چه تمامتر در مجامع جهانی سرافرازانه قد علم می کند، مرهون ایستادگی ها و از جان گذشتگی های آزادگان، شهدا، جانبازان و ایثارگرانی است که طولانی ترین جنگ قرن بیستم را مدیریت کرده و با بذل شیرین ترین ثمره زندگانی شان یعنی جسم خویش جان و جوانی شان را تقدیم مام میهن نموده اند. همانان بودند که در خط مقدم دفاع مقدس تجاوزگران رژیم صدام را تا پشت مرزهای بین المللی به عقب رانده و خاک ایران اسلامی را از لوث وجود نحس شان پاک و مطهر نمودند.

✅ بدینوسیله ضمن گرامیداشت رشادت ها و ایثارگری های غیورمردان خط مقدم جبهه های جنگ حق علیه باطل فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان علی الخصوص به پرسنل ولایی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |