شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : صمد بهزاد در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر پارساباد: صیانت از نیروی انسانی زحمتکش در اولویت کاری می باشد

صمد بهزاد در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر پارساباد:
⭕️ صیانت از نیروی انسانی زحمتکش در اولویت کاری می باشد

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر پارساباد اظهار داشت: اعضای هیئت مدیره شرکت، هر کدام در حوزه ای خاص صاحبنظر بوده و در کنار هم با همدلی و همراهی در جهت پیشبرد کارها تلاش می کنند. همکاران هیئت مدیره از پتانسیل های این بنگاه اقتصادی غافل نبوده و برای موضوعات کلان و متوسط برنامه ریزی می نمایند.

✅ وی افزود: ظرفیت های منطقه در مقایسه با سایر مناطق کشور، خارق العاده است و ساکنین آن بایستی بیشتر از پیش قدرش را بدانند. رشد و پیشرفت شهرستان های مغان مرهون شرکتین مغان و پارس بوده و بعد از تاسیس و راه اندازی این مجتمع های عظیم ملی شاهد رونق اقتصادی زایدالوصفی بوده ایم.

✅ بهزاد بیان کرد: عشایر مغان از کشاورزان و دامداران پیشرو مملکت هستند که شیوه زراعت، دامپروری و باغداری آنان بصورت مستقیم از این بنگاه اقتصادی تاثیر پذیرفته است. یکی از فلسفه های ایجاد شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان انتقال دانش، فناوری و تکنولوژی های نوین بعنوان یک الگو و الگوسازی آن برای منطقه و کشور بوده که این امر به نحو شایسته ای انجام گرفته است.

✅ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: در حال حاضر آرامش ویژه ای در شرکت حکمفرماست و با توجه به امیدهای روشنی که مقابل انظار پرسنل ترسیم شده، روحیه و انگیزه کاری کارکنان نیز بهتر گردیده است. تنوع کارها در تولید که بعنوان زنجیره ای متصل بهم می باشد، امتیازی بزرگ بوده و به افزایش درآمد منجر می گردد.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت تصریح نمود: شرکت دارای چالش های فراوانی است و ما نیز برای حل آن با سرمایه گذاران متعددی مذاکراتی انجام داده ایم تا از توان آنان بهره لازم را ببریم. تولید بذور از دیگر برنامه هایی است که مذاکراتی با موسسه گواهی بذر و نهال در این خصوص صورت پذیرفته است.

✅ وی ادامه داد: بحث اصلاح ساختار لازمه این بنگاه اقتصادی جهت پیشبرد هر چه بهتر امور بوده و بحث و بررسی هایی در این زمینه در هیئت مدیره انجام شده و در آینده نزدیک عملیاتی خواهد شد. ۶۰ درصد نیروی انسانی شرکت در ستاد و ۴۰ درصد نیز در قسمت های تولیدی فعالیت دارند که این مسئله به یکی از چالش های این مجتمع عظیم ملی تبدیل شده و ما در نظر داریم بهای لازم را به کارگران و فعالین واحدهای تولیدی قائل شویم. محل استراحت کارگران بایستی در حد و شان شایسته آنان باشد. صیانت از نیروی انسانی زحمتکش در اولویت کاری می باشد.

✅ صمد بهزاد اذعان داشت: شفافیت در هر سازمان اقتصادی مهم بوده و این امر در شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بعنوان بزرگترین بنگاه اقتصادی استان اردبیل حائز اهمیت ویژه ای است و ما نیز نهایت کوشش را در این راستا بکار می بندیم. ما با صداقت، جدیت و اقتدار کارها را شروع کرده ایم و بحمدلله تاکنون مشکلی حادث نشده و امورات شرکت بدون حواشی با تعامل و همدلی به خوبی پیش می رود.

✅ مدیرعامل شرکت اضافه کرد: ماموریت ما تولید در حوزه های مختلف کشاورزی، دامی، باغی و صنعتی بوده و شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بزرگترین کشاورز، دامدار و باغدار مملکت می باشد که به فعالیت شبانه روزی برای تامین بخشی از امنیت غذایی کشور اقدام می کند.

✅ نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت خاطر نشان ساخت: شهردار و اعضای شورای شهر نسبت به بقیه مسئولین آشنایی بیشتری به مسائل شهری داشته و به نقاط ضعف و قوت آن وقوف بیشتری دارند. اعضای هیئت مدیره شرکت و اعضای شورای پارساباد همگی بومی منطقه بوده و از تعصب خاصی برخوردارند.

✅ رئیس هیئت مدیره شرکت افزود: مطالباتی از سوی مردم از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان و سایر ارگان ها وجود دارد. برای دوری از چالش ها باید با ایده های جدید بابی نو برای حل مشکلات باز کرده و از طریق ارتباط و همفکری رد پایی مثبت بگذاریم. اعضای شورای شهر نماینده چند هزار نفر در شورا بوده و چنانچه کاستی هایی وجود داشته باشد، این کاستی ها به حساب بومی ها گذارده خواهد شد که اعضای هیئت مدیره شرکت نیز از آن جمله هستند و بایستی از طریق همکاری با رفع مشکلات منطقه نسبت به رفع این نقیصه اقدام گردد…

✅ وی بیان کرد: شهرداری یک سازمان خدماتی با مسئولیت سنگین بوده و مطالبه گری ها هم از این نهاد بیشتر می باشد.

✅ محبوب فروزنده، عضو هیئت مدیره و مشاور اداری، مالی و بازرگانی مدیرعامل شرکت گفت: اینجانب قبلاً افتخار خدمت بعنوان شهردار پارساباد را داشته و از نزدیک به مسئولیت سنگین آن واقفم و در عین حال به جهت خدمت به مردم، آن را اشتیاق آور می دانم. توفیق حضور دوباره تحت عنوان و سمتی دیگر در منطقه فراهم شده و این امر فرصت مغتنمی برای خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت افزود: همکاری بین ادارات، ارگان ها و سازمان ها از جمله تعامل شهرداری و شورای شهر با شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان می تواند تاثیر مضاعفی در ارائه خدمات با کمیت و کیفیت بالا بر جای بگذارد.

✅ مشاور حوزه اداری، مالی و بازرگانی مدیرعامل شرکت تصریح نمود: احداث مسکن و سرپناه مناسب برای پرسنل از اهمیت زیادی برخوردار بوده و پروسه اداری آن در حال انجام می باشد و ساخت آن با استانداردهای نظام مهندسی صورت خواهد پذیرفت. کامل تر بودن مطالعات اولیه در ساختمان سازی به طراحی با مبانی مطمئن تر منجر شده و به اجرای باکیفیت و بهره برداری مطلوب تر، ایمن تر، کم هزینه تر و با عمر و دوام بیشتر خواهد انجامید.

✅ فروزنده تاکید کرد: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بنگاه اقتصادی ملی بوده و صرفاً متعلق به یک شهرستان نیست و اجتماعی است که فواید و مزایای اقتصادی آن بسیاری از شهرها و مناطق را در بر می گیرد.

✅ منصور عالی پور، عضو هیئت مدیره شرکت اظهار داشت: اخیراً اقداماتی ارزنده در زمینه عمران و زیباسازی سیما و منظر عمومی شهر پارساباد انجام گرفته و وضعیت عمومی آن نسبت به گذشته بهتر از پیش گردیده است.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت اضافه نمود: مسئولیت ها عاریتی و موقتی و فرصتی برای خدمت به خلق بوده و امید است به سرانجام مطلوب منتهی شده و تاثیر مثبتی در جهت رشد و تعالی سازمانی بر جای بگذارد. تولید و بهره وری بیش از پیش در شرکت مغان مهم بوده و ارتباط مستقیمی با درآمدزایی و سوددهی این بنگاه اقتصادی دارد.

✅ مشاور حوزه کشاورزی مدیرعامل شرکت ادامه داد: بیشتر کارکنان شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان ساکن شهر پارساباد بوده و خود شرکت نیز با این شهر ارتباط تنگاتنگی دارد و افزایش میزان راندمان این بنگاه اقتصادی تاثیر مستقیمی در رونق اقتصادی شهر مذکور دارد. امیدوارم خداوند این توفیق را نصیب ما بگرداند که در جهت توسعه شرکت و منطقه گام های تاثیرگذاری برداریم.

✅ شاپور کریمی، شهردار پارساباد مغان خاطر نشان ساخت: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان پتانسیل و عظمت خاصی داشته و حتی منطقه و استان با این شرکت شناخته می شود. انسان های بزرگی در این بنگاه اقتصادی کار و فعالیت نموده و برای افق ۵۰ ساله آن برنامه های منسجم تدوین نموده اند که اسناد آن موجود است. در این برنامه ها که به بازه های زمانی ۵ ساله و ۱۰ ساله تقسیم بندی شده، برای تک تک سال ها برنامه ریزی دقیق با برآورد هزینه و درآمد ریالی پیش بینی گردیده است.

✅ شهردار پارساباد مغان تصریح نمود: معمولا چنین ادعا می شود که شرکت مغان به تنهایی می تواند کل کشور را از نظر امنیت غذایی تامین نماید. چنانچه برنامه تدوین شده برای صنایع تبدیلی و تکمیلی به مورد اجرا درآمده و جامه عمل بپوشد، براحتی می توان بر خیلی از مشکلات فائق آمد.

✅ وی اذعان داشت: در حد شان و منزلت شهر پارساباد اقدامات زیربنایی لازم صورت نپذیرفته و این امر سبب گردیده است که با مسائل زیرساختی فراوانی دست و پنجه نرم کند. ما نیز به نوبه خویش در جهت حل مسائل ساختار اصلی شهر بصورت شبانه روزی کوشش می کنیم.

✅ کریمی ادامه داد: بیش از ۹۰ درصد پرسنل شرکت ساکن شهر پارساباد بوده و این بیانگر در هم تنیدگی و اهمیت متقابل این دو برای یکدیگر می باشد و در طول زمان هر کدام از دیگری داده و ستانده داشته اند.

✅ بهروز عبدالهی، نایب رئیس شورای شهر پارساباد اظهار کرد: ما بعنوان فرزندان این منطقه مدیون مردم بوده و به برکت انقلاب اسلامی و مردم فهیم، صاحب عزت و احترام شده ایم و در اینجا نیز جا دارد ضمن ابراز خرسندی از انتصاب شایسته اعضای هیئت مدیره شرکت، این اتفاق مهم را تبریک و تهنیت عرض نمایم…

✅ نایب رئیس شورای شهر پارساباد مغان اضافه نمود: ما بعنوان سنگربانان منطقه بصورت شبانه روزی در جهت ساختن شهری در شان و منزلت شهروندان تلاش کرده و معتقدیم با توجه به مظلومیت های مردم منطقه، باید بیش از پیش آنان را ارج نهاده و قدر بدانیم.

✅ وی تاکید کرد: قبلاً چالش های بزرگی در منطقه و حتی شرکت موجود بوده است که ضررده نمودن این بنگاه اقتصادی یکی از بزرگترین آنها می باشد که در گذشته اتفاق افتاده و از این طریق، منطقه را به سمت چالش بزرگی رهنمون نموده بودند و ما نیز بعنوان نماینده مردم در پارلمان محلی در این خصوص ساکت ننشسته و اعتراض خویش را به انحای مختلف بیان کرده ایم.

✅ بهروز عبدالهی تصریح نمود: مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره دارای تقوا، تعهد، تخصص و شایستگی های والایی بوده و بر همین اساس اطمینان داریم، وضعیت شرکت با دعای خیر مردم بهتر از قبل خواهد شد.

✅ خانش عیوض زاده، عضو شورای شهر گفت: اعضای هیئت مدیره شرکت مغان از افتخارات منطقه می باشند. بسیاری از فرزندان بومی مغان در اقصا نقاط کشور حضور داشته و به جهت بروز توانمندی های شان موجب غرورآفرینی شده اند.

✅ عضو شورای شهر افزود: در برهه هایی چنین ادعا شده که شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان زیان ده می باشد. این موضوع با توجه به ظرفیت های بالای این بنگاه اقتصادی موجب شگفتی شده و معتقدم چنانچه خسارت هایی به شرکت وارد شده باشد، توسط غیربومی ها اتفاق افتاده است. خوشبختانه فرزندان اصیل مغان سکاندار امور شده اند که ما نیز بعنوان اشخاص حقیقی و حقوقی آماده همکاری با مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره هستیم. به هنگام واریز حقوق پرسنل شرکت، بازار به مدت ۱۰ روز رونق خاصی پیدا می کند.

✅ کاظم کریمی، عضو شورای شهر پارساباد مغان خاطر نشان ساخت: سکاندار شدن بومی ها در شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان فرصت مغتنمی برای توسعه این بنگاه اقتصادی است و امیدوارم روزهای اوج آن دوباره به شرکت بازگردد. انتصاب اعضای جدید هیئت مدیره روزهای خوبی را برای شرکت به ارمغان خواهد آورد.

✅ عضو شورای شهر پارساباد مغان ادامه داد: این مجتمع عظیم ملی با این حجم از وسعت، گستردگی، حجم تولیدات، درآمدزایی و تاثیر بالفعل در رونق شهر پارساباد فاقد نماد، اِلِمان شهری و خیابانی بنام کشت و صنعت مغان بوده و جا دارد اقدام لازم در این خصوص بعمل آید.

✅ کریم ارژنگی، عضو هیئت مدیره شرکت اظهار داشت: مدیریت نمایشی و فشل مدیریتی می باشد که شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان را به ورطه ورشکستگی رهنمون کرده است. پیش از این نیز مدیرانی در این بنگاه اقتصادی داعیه دار امور گردیده اند که ضررها و خسارات هنگفتی بر آن تحمیل نموده اند. انتصاب فرزندان بومی در شرکت، امیدها را دوچندان کرده و نویدبخش آینده درخشانی برای آن است.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت افزود: نشاط و سرزندگی شهر پارساباد مرهون تولید در این مجتمع عظیم ملی بوده و امیدواریم از کم رنگی آن به تدریج کاسته شده و به سرانجام مقصود برسد. سابقاً کم کاری هایی در شرکت ملاحظه شده و این امر قابل قبول نیست.

✅ اسدالله مستانه، عضو شورای شهر پارساباد مغان بیان کرد: امید است در سایه اقدامات ارزشمندی که اعضای مجرب و لایق هیئت مدیره از خویشتن به منصه ظهور و بروز خواهند رساند، شرکت مغان به روزهای اوج دهه های ۶۰ و ۷۰ شمسی برگردد و از مسئولین فعلی نام نیکی بر جای بماند.

✅ عضو شورای شهر پارساباد ادامه داد: مسئولیت به جهت امانت بودن وزنه سنگینی بوده و قبول و به سرانجام مطلوب رساندن آن کار هر کسی نیست و بایستی جدی انگاشته شود. همدلی و اتحاد اعضای هیئت مدیره مایه مسرت بوده و سرافرازی و سربلندی همگی شما سروران جدیدالانتصاب را از خداوند تبارک و تعالی مسئلت می نمایم.

✅ لازم بذکر است، در پایان این دیدار به رسم سپاس تابلو فرش و لوح تقدیری به محبوب فروزنده، شهردار سابق پارساباد از طرف شهردار و اعضای شورای شهر مذکور اهدا گردید.

✅ شایان ذکر است، در این دیدار برخی مدیران امورات و رئیس شورای کارگری شرکت همچنین معاون شهردار و رئیس اتوبوسرانی و دیگر همکاران شهرداری پارساباد نیز حضور داشتند.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |