شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته دفاع مقدس در شرکت کشت و صنعت مغان

⭕️ برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته دفاع مقدس در شرکت کشت و صنعت مغان

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان حوزه بسیج کارگری و کارخانجات و شورای فرهنگ عمومی شرکت کشت و صنعت مغان با همکاری ناحیه مقاومت بسیج و نهاد کتابخانه های عمومی کشور به برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته دفاع مقدس با محوریت کتاب «رقصی چنین، میانه میدانم آرزوست» نوشته شهید دکتر مصطفی چمران اقدام می کند.

✅ علاقمندان به شرکت در مسابقه می توانند کتاب فوق الذکر را از کتابخانه های عمومی شهرستان پارساباد بصورت امانی دریافت نمایند. همچنین می توان با ارسال عدد ۱ به شماره موبایل ۰۹۰۴۴۸۱۴۱۵۰ و یا دانلود از لینک های
http://ble.ir/lib-ketabkhan

http://eitaa.com/keshtsanatemoghan
نسبت به تهیه کتاب مذکور اقدام نمود. آخرین مهلت شرکت در مسابقه ۱۰ مهر ماه سالجاری بوده و ۲۰ نفر از افرادی که موفق به ارسال پاسخ های صحیح شده اند، به قید قرعه انتخاب شده و در مورخه ۱۴ مهر ماه سال ۱۴۰۲ با اهدای جایزه پنج میلیون ریالی در مصلای امام خمینی (ره) پارساباد مغان مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

✅ لازم بذکر است، شرکت کنندگان برای ارسال حواب سوالات لازم است، عدد گزینه صحیح را بصورت پشت سر هم از چپ به راست به شماره ۰۹۰۴۴۸۱۴۱۵۰ ارسال نمایند. بعنوان مثال (۱۳۲۴۲۱۳۳۲۱)

کتاب مسابقه       سوالات مسابقه

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |