صمد بهزاد در دیدار با رئیس دادگستری شهرستان پارساباد:
⭕️ باید برای رفع مشکلات، حفاظت و صیانت از بیت المال و رشد و بالندگی شرکت مغان تلاش نمائیم

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد در دیدار با اکبر نوری، رئیس دادگستری شهرستان پارساباد اظهار داشت: بزرگترین بنگاه اقتصادی استان اردبیل شرکتی دولتی بوده و مسائل خاص خود را دارا می باشد که بایستی ضمن رفع مشکلات موجود در جهت حفاظت و صیانت از بیت المال و رشد و بالندگی روزافزون آن تلاش نمائیم.

✅ وی افزود: محیط کاری شرکت تولیدی است و اقدامات انجام گرفته در آن بر اساس سیستم دولتی بوده و طبیعی است که این سیستم چارچوب ها و محدودیت های خاص خود را داشته باشد.

✅ بهزاد بیان کرد: ساماندهی مشکل عشایر محدوده نشین شرکت لازم و ضروری بوده و مدیریت جدید این بنگاه اقتصادی اهتمام ویژه ای در این خصوص دارد. منتهی با توجه به وجود برخی مشکلات در این زمینه، توجه و حمایت از این امر ضرورت دارد.

✅ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: فلسفه واگذاری زمین به عشایر برای کاستن از مشکلات می باشد ولی این امر مسائل پیچیده ای را با خودش برای شرکت به همراه آورده است. نحوه تقسیم و تخصیص اراضی باید بگونه ای باشد که با تجدید نظر در این خصوص شکل واگذاری بازنگری گردد. ما برای پیشبرد صحیح ماموریت مان کارها را به دقت پیش می بریم.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت تصریح نمود: این مجتمع عظیم ملی با توجه به وسعت و گستردگی با مسائلی دست به گریبان بوده و این امر در طی سالیان متمادی از گذشته های دور به ما ارث رسیده است و ما نیز در جهت حل آنها برنامه ریزی های لازم را انجام داده و جلسات کاری مختلفی را با مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی برگزار می کنیم و امیدواریم، در بازه زمانی مشخصی نسبت به حل بخش عمده ای از آنها اقدام کنیم.

✅ اکبر نوری، رئیس دادگستری شهرستان پارساباد ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره خاطر نشان ساخت: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان جزو بدنه دولت بوده و تمامی نهادها و ارگان های دولتی بایستی با این بنگاه اقتصادی جهت پیشبرد برنامه ها هماهنگ باشند. خوشبختانه همگی اعضای هیئت مدیره جدید بومی و از فرزندان منطقه هستند و دارای سوابق درخشان اجرایی و مدیریتی می باشند.

✅ رئیس دادگستری پارساباد اذعان داشت: مقام معظم رهبری در شعار سال ۱۴۰۲ بر رشد تولید و لزوم حمایت از آن تاکید ویژه داشته اند و وظیفه تمامی مسئولین از جمله دستگاه قضایی کمک به تولید و پشتیبانی و حمایت از آن است و ما نیز به نوبه خویش در خدمت پیشبرد اهداف عالیه نظام در بخش اقتصاد و سایر زمینه ها هستیم.

✅ نوری ادامه داد: واگذاری اراضی به عشایر و ساماندهی محدوده نشین های شرکت کشت و صنعت مغان از جمله مواردی است که مراجعات متعددی به ما شده و جهت حل مسائل شرکت از طریق تعامل با دادگستری های سایر شهرهای کشور می توانیم برای حل شان هماهنگ شویم.

✅ لازم بذکر است، در این دیدار رئیس و اعضای هیئت مدیره، مدیر و معاون امور حقوقی و املاک و مدیر امور روابط عمومی و بین الملل شرکت حضور داشتند.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |