صمد بهزاد در دیدار با دادستان شهرستان پارساباد:
⭕️ کشت محصولات جدید از جمله بذور اتفاق بزرگی در حوزه اقتصادی می باشد

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در دیدار با فیروز فراهانی، دادستان شهرستان پارساباد ضمن تبریک انتصاب وی به سمت جدید اظهار داشت: این بنگاه اقتصادی شرکتی دولتی بوده و بعد از واگذاری چالش های زیادی را پشت سر گذارده است و بدلیل برخی کاستی های موجود نیاز به بازسازی دارد.

✅ وی افزود: خوشبختانه اعضای هیئت مدیره دارای تجارب اجرایی و مدیریتی خوبی بوده و ما نیز درصدد حل مشکلات به مرور زمان و در بازه زمانی مشخص هستیم و چنین انتظاری نیز از مدیریت جدید وجود دارد.

✅ بهزاد ضمن بیان اینکه جذب نیروی انسانی باید با ایجاد پتانسیل اقتصادی و سرمایه گذاری اتفاق بیفتد، بیان کرد: مراجعات متعددی به مدیریت از سوی مردم در خصوص اشتغال صورت می پذیرد و در این زمینه انتظاراتی در افواه و افکار عمومی بوجود آمده است و ما نیز برای ساماندهی به حجم عظیم درخواست ها نسبت به تشکیل کمیته ای اقدام نموده ایم. جذب نیروی انسانی جدید پروتکل های خاص خود را داشته و در نظر داریم این موضوع را بر اساس ضوابط قانونی به سرانجام برسانیم.

✅ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: مدیران شرکت، مامور دولت بوده و دادستان نیز حافظ منافع مردم و دولت می باشد. نکته اساسی این است که بایستی هم منافع این بنگاه اقتصادی و هم منافع اشخاص حقیقی و حقوقی رعایت گردد. اینجانب قبلاً نیز در شرکت حضور داشته و با مسائل مختلف آن از نزدیک آشنایی دارم و چنانچه سرمایه گذار بخواهد، در این مجتمع عظیم ملی حضور یابد، باید این اطمینان برای وی حاصل شود که حقی از وی ضایع نخواهد شد.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت تصریح نمود: عشایر محدوده نشین شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان ادعاهایی در خصوص واگذاری زمین دارند که در حد و مسئولیت ما نبوده و نیاز به کمک و همراهی دستگاه قضائی داریم. از طرف دیگر بخشی از اراضی به جهاد کشاورزی تحویل داده شده و در اختیار آنها قرار دارد و این موضوع ربطی به شرکت ندارد.

✅ وی اذعان داشت: کشت محصولات جدید از جمله بذور از کارهای اساسی در زراعت بوده و در دستور کار مدیریت می باشد و جلسات مختلفی در سطح وزارتخانه برگزار شده و با توجه به تاثیر قابل توجه آن در کسب درآمدهای جدید، اتفاق بزرگی در حوزه اقتصادی می باشد.

✅ صمد بهزاد ادامه داد: کارخانه قند و مجتمع باغات میوه از واحدهای ضررده بوده و احیای آنها در دستور کار می باشد که برنامه ریزی های لازم انجام شده است. برخی طرح های اشتغالزای جدید همچون کشت گیاهان دارویی نیز از برنامه هایی است که اجرایی خواهد شد.

✅ نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت ضمن عرض تبریک به دادستان جدید پارساباد خاطر نشان ساخت: هیئت مدیره جدید شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تعامل و همکاری با ادارات، نهادها و ارگان های مختلف دولتی و حکومتی از جمله قوه خدمتگزار قضایی را اقدامی در جهت نزدیکی هر چه بیشتر برای پیشبرد فعالیت های تولیدی در این مجتمع عظیم ملی ارزیابی کرده و در چارچوب های قانونی در خدمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد…

✅ رئیس هیئت مدیره شرکت تاکید نمود: اساس کار شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تولید، کسب درآمد و ثروت بوده و در این راستا افزایش راندمان و بهره وری را هدفگذاری کرده است و با اتخاذ تمهیدات لازم برنامه ریزی هایی را در این راستا انجام داده که به مرور عملیاتی خواهد شد.

✅ وی اظهار داشت: اعضای هیئت مدیره شرکت از اجماع نظر، وحدت، انسجام و یکپارچگی لازم برخوردار بوده و این امر ظرفیتی برای اجرای برنامه ها و پیشبرد امور می باشد. حوزه های مختلف زراعی، دامی، باغی و صنعتی نیاز به تحول داشته و ما با پشتوانه حمایت مسئولین صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی، تجربیات مدیران و توانمندی های بدنه کارشناسی و کارگری شرکت با تمام توان در راستای بالندگی و شکوفایی شرکت حرکت می کنیم.

✅ محبوب فروزنده، عضو هیئت مدیره و مشاور اداری، مالی و بازرگانی شرکت بیان کرد: شفافیت مالی در بنگاه های اقتصادی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و مدیریت شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان نهایت تلاش خویش را بکار می بندد تا تمامی کارها از جمله مسائل مربوط به معاملات شفاف باشد.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت افزود: ساده ترین و ارزان ترین راه اقتصاد سالم، شفافیت اقتصادی بوده و نقش مستقیمی در کارآیی و رشد اقتصادی دارد. این امر ارتباط مستقیمی با توسعه و پیشرفت داشته و یکی از موثرترین روش های تنظیم اقتصاد می باشد.

✅ رئیس کمیسیون معاملات شرکت تصریح نمود: این بنگاه اقتصادی امانتی بدست ما بوده و بایستی نهایت دقت در صیانت از آن صورت بگیرد. معاملات بر اساس قوانین و ضوابط دولتی مربوط به مزایده و مناقصه انجام شده و در خریدهای خُرد بخصوص نهاده های زراعی از تولیدکننده اصلی صورت می گیرد تا با عادلانه ترین قیمت اتفاق بیفتد.

✅ فیروز فراهانی، دادستان شهرستان پارساباد گفت: پذیرش مسئولیت بخصوص در شرکت ملی اقتصادی همچون شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان سخت و دشوار می باشد. مردم این بنگاه اقتصادی را پیشانی نظام دانسته و در صورت بروز کوچکترین ناعدالتی عِرض و آبروی کل نظام زیر سوال خواهد رفت.

✅ دادستان شهرستان پارساباد مغان ادامه داد: وضعیت این مجتمع عظیم ملی در حد و شان منطقه نبوده و بازنگری و بازسازی آن مورد انتظار است. اجتناب از تنش و حاشیه سازی و اولویت قائل شدن به شایسته سالاری و بکار گماردن متخصصین در راس کارها از اهمیت زیادی برخوردار بوده و چنانچه نیروی انسانی جدیدی در بدنه شرکت بکار گرفته شود، بایستی با توجه به تخصص باشد و از ساز و کار خاصی تبعیت نماید. این امر مطالبه عمومی مردم است.

✅ فراهانی اذعان داشت: طرح ساماندهی عشایر و واگذاری زمین به آنان مسائلی را داشته است. نفس واگذاری بخشی از زمین های زراعی جهت ساماندهی عشایر عملی خوب بوده و قابل دفاع است ولی در اجرای آن مشکلاتی وجود داشته و اینجانب به نوبه خود اعلام آمادگی می کنم که در جهت حل مسائل بوجود آمده همکاری نمایم. باید همه دست به دست هم دهیم تا برای منطقه مفید باشیم.

✅ لازم بذکر است، در این دیدار رئیس و اعضای هیئت مدیره، مدیر و معاون امور حقوقی و املاک و مدیر امور روابط عمومی و بین الملل شرکت حضور داشتند.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |