⭕️ نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت مغان:
ارتباطات شرکت کشت و صنعت مغان با مجتمع صنعتی گوشت اردبیل بصورت هدفمند، نظام و قوام می یابد

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت در بازدید از مجتمع صنعتی گوشت اردبیل ضمن بررسی مشکل رفع تعهد ارزی شرکت و کشتارگاه اظهار داشت: ۱۰ درصد سهام مدیرعامل مجتمع صنعتی گوشت اردبیل مربوط به شرکت مغان بوده و این بنگاه اقتصادی بنا به سهام موجود و نیازهایی که دارد، با مجتمع مذکور ارتباطاتی داشته و مدیریت جدید شرکت نیز لازم می داند، این همکاری ها را تداوم و تعمیق بخشد. در زمان واگذاری شرکت به بخش خصوصی این تعاملات قطع و تعطیل گردید و در دوره بعد از ابطال واگذاری تلاش هایی برای احیای همکاری ها صورت گرفت و ما نیز در نظر داریم ارتباطات بزرگترین بنگاه اقتصادی استان اردبیل را با مجتمع مزبور بصورت هدفمند، نظام و قوام دهیم.

✅ وی افزود: بسته بندی و فرآوری گوشت دام های مجتمع دامپروری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در مجتمع فوق الذکر و عرضه آن با برند مغانه در بازار هدف علاوه بر توزیع مناسب آن به تسهیل دسترسی مشتریان به گوشت بهداشتی در بسته بندی های شیک منجر شده و این اقدام ارزش افزوده فراوانی را عاید شرکت خواهد نمود.

✅ رحیمی بیان کرد: تولید محصولات استراتژیک و تامین پروتئین مورد نیاز مردم از جمله رسالت ها، ماموریت ها و وظایف شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بعنوان پدافند غیرعامل دولت و حاکمیت در نقطه صفر مرزی بوده و این مجتمع عظیم ملی نهایت کوشش را در این راستا بکار می بندد تا بتواند بخشی از امنیت غذایی کشور را تامین نماید.

✅ رئیس هیئت مدیره شرکت گفت: گوشت دام سبک و سنگین از نیازهای غذایی مردم بوده و کمبود آن سوای مشکلاتی که در زمینه سلامت به همراه دارد، سبب تورم در قیمت ها شده و مصرف کنندگان را با مشکلات عدیده مواجه می سازد. به منظور کنترل گرانی، تنظیم بازار، جلوگیری از رشد بی رویه قیمت ها و همچنین جلوگیری از خروج ارز بواسطه واردات گوشت قرمز، شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تمهیدات لازم را برای تولید هر چه بیشتر این محصول مهم، ذیقیمت و باارزش اتخاذ نموده و اقداماتی را در این خصوص انجام می دهد.

✅ وی تصریح نمود: تامین نهاده های دامی اعم از کنجاله سویا، جو و ذرت افزون بر افزایش راندمان تولید شیر خام در سلامت دام ها تاثیر بسزایی داشته و در دستور کار مدیریت می باشد. این امر که در کسب درآمدهای بیشتر موثر است، با جدیت هر چه تمامتر پیگیری می شود.

✅ لازم بذکر است، رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در این دیدار از قسمت های مختلف مجتمع صنعتی گوشت اردبیل از جمله محل ذبح، فرآوری، بسته بندی گوشت، خطوط تولید سوسیس، همبرگر و کالباس بازدید بعمل آورد.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |