شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : حضور اعضای هیئت مدیره و کارکنان شرکت کشت و صنعت مغان در مراسم دسته عزاداری رحلت حضرت محمد و شهادت امام حسن (ع)

⭕️ حضور اعضای هیئت مدیره و کارکنان شرکت کشت و صنعت مغان در مراسم دسته عزاداری رحلت حضرت محمد و شهادت امام حسن (ع)

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صفرعلی نظریان و منصور عالی پور، اعضای هیئت مدیره؛ بابک کبیری، معاون برنامه ریزی، امور اقتصادی و سرمایه گذاری، کیومرث خان محمدیان؛ معاون فنی و صنعتی، مدیران و معاونین امورات و جمعی از کارکنان این مجتمع عظیم ملی در مراسم دسته عزاداری به مناسبت رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن المجتبی (ع) در مورخه ۲۳ شهریور ماه سالجاری شرکت نمودند.

✅ دسته عزاداری شهرستان پارساباد مغان ابتدا در محل میدان سپاه تجمع نموده و راس ساعت ۱۰ صبح ضمن مداحی مداح اهل بیت (ع) با رعایت نظم و ترتیب خاص در مسیر میدان فوق الذکر تا مسجد جامع به عزاداری و سینه زنی پرداخت. این مراسم که با حضور پرشور روسا و مدیران ادارات، روحانیت، بازاریان، کارمندان ادارات و سایر اقشار مختلف شهرستان برگزار شد، در مسجد جامع نیز با انجام مراسم تعزیه ادامه یافت.

✅ پرسنل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان جهت شرکت در مراسم معنوی فوق الذکر راس ساعت ۹:۳۰ صبح در مقابل اداره مرکزی شرکت حضور یافته و پس از اجتماع بصورت کاروانی به سمت محل آغازین مراسم در شهر پارساباد حرکت نمودند.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |