⭕️ ب

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان طی مراسمی که در امور انبارها برگزار شد، ضمن تجلیل از خدمات صفرعلی نظریان، مدیر قبلی امور انبارها مصطفی فولادی بعنوان مدیر جدید امور مذکور معارفه گردید.

✅ محبوب فروزنده، عضو هیئت مدیره و مشاور امور اداری، مالی و بازرگانی مدیرعامل شرکت اظهار داشت: تمام اقلام و اجناس اعم از خُرد و کلان اموال شرکت بوده و بایستی نهایت دقت در استفاده بهینه از آنها انجام گیرد. برخی از اجناس در انبار وجود دارند که سالیان متمادی بدون هیچگونه استفاده ای بصورت راکد نگهداری می شوند که لازم است، با صورت برداری در جهت احصا و صیانت از اموال راکد اقدام شده و به مراجع تصمیم گیر اعلام شوند تا نسبت به بهره برداری بموقع از آنها تصمیم لازم اتخاذ گردد.

✅ وی افزود: ضروری است، درخواست خریدها پیش از اتمام کالاها از طریق سامانه انجام گیرد تا بموقع و با قیمت عادلانه و مناسب تامین شود. امور انبارها از واحدهای نگهداری بوده و صیانت صحیح از اموال در درآمدهای شرکت نقش موثر دارد.

✅ فروزنده بیان کرد: تغییر و تحول طبیعی بوده و موجب پویایی و نشاط هر سازمانی می گردد. دیدگاه مدیریت در انتصابات داخلی استفاده از ظرفیت های شرکت بوده و در این خصوص نگاه به بیرون سازمان نزدیک به صفر می باشد. شرکت دارای نیروهای توانمند و نخبه زیادی بوده و رویکرد مدیریت بر بهره گیری از پتانسیل های این بنگاه اقتصادی می باشد.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت گفت: نگهداری بخصوص در مورد نهاده های کشاورزی حساسیت های ویژه خود را دارد. نهاده های مزبور دارای تاریخ مصرف بوده و بایستی اهتمام خاصی برای وارد نمودن آنها به چرخه مصرف صورت پذیرد تا پیش از اتمام تاریخ انقضا نسبت به استفاده در مزارع اقدام شود. با تغییراتی که در کمیسیون معاملات انجام گرفته مقرر شده است، خریدها از تولیدکننده اصلی و با تاریخ مصرف بالاتر انجام شود تا در صورت لزوم بتوان در دو سال زراعی متوالی از آنها استفاده گردد.

✅ مشاور اداری، مالی و بازرگانی مدیرعامل شرکت تصریح نمود: هر کالایی دارای کد شناسه مخصوص به خود بوده و باید در ثبت کدها نهایت دقت صورت گیرد. ثبت مشخصات فنی موجب رفع ابهامات و اجتناب از دوباره کاری می شود. ثبت کد شناسه مجزا برای یک کالا موجب اختلال در روند انبارداری شده و لازم است نهایت توجه در این مورد انجام پذیرد.

✅ صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت ضمن بیان این نکته که باید دغدغه ها در جهت اصلاح فرهنگ کار و کارمندی باشد، خاطر نشان ساخت: در طی دوران خدمت اینجانب بعنوان مدیر امور انبارها اقدامات ماندگاری در این امور انجام گرفت که همگی آنها در سایه زحمات شبانه روزی تمامی همکاران به منصه ظهور و بروز رسیده است و جا دارد از تلاش های تمامی کارکنانی که در همه امورات اعم از تولیدی و غیرتولیدی با غیرت و تعصب ویژه در جهت پیشبرد اهداف عالیه شرکت، متحمل زحمت می شوند، تقدیر و تشکر نمایم.

✅ مدیر سابق امور انبارها ادامه داد: پیش از این انبارک های متعددی در بخش های یازده گانه، شهرک شهید آیت الله غفاری و مجتمع باغات بوجود آمده بود که اجناس از انبارهای اصلی به انبارهای مزبور منتقل شده و بدون هیچگونه حساب و کتابی مورد دخل و تصرف واقع می شد که با ساماندهی آنها بر فعالیت شان به نحو احسن نظارت گردید.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت اذعان داشت: سابقاً تمامی انبارهای شرکت فقط دارای یک کد پستی بود که از طریق هماهنگی انجام گرفته با اداره پست شهرستان پارساباد مغان تعداد ۷۵ کد پستی اخذ شد تا ابهاماتی که از این ناحیه پیش می آمد، رفع شود…

بخش دوم و انتهایی خبر👇👇👇

✅ نظریان اضافه کرد: پست سازمانی جمعداری در زمان واگذاری شرکت به بخش خصوصی حذف گردیده و این امر سبب سردرگمی هایی در نحوه اداره و نقل و انتقال اموال می شد. از طریق هماهنگی های صورت گرفته با معاونت اداری، مالی و بازرگانی پُست مذکور احیا و با بکارگیری ۲۲ جمعدار کارهای مربوط به این حوزه بصورت روتین انجام می شود.

✅ وی تاکید نمود: بیش از۸۰ درصد نیروهای انبار، عملیاتی بوده و در بسیاری از مواقع بخصوص در پیک کاری برداشت محصولات، حجم کاری آنان در واحدهای سطح به مراتب بیشتر می باشد. ۹۰ درصد نیروهای امور انبارها جوان و پرانرژی بوده و با پاکدستی هر چه بیشتر بصورت جهادی در تلاش و کوشش اند.

✅ عسکر قوی پنجه، معاون اداری، مالی و بازرگانی اظهار کرد: ارتقای مدیر و معاون امور انبارها در سلسله مراتب اداری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان هر چند مایه خرسندی و خوشحالی است ولی از طرف دیگر سبب گردید، امور مذکور دو نیروی شایسته و توانمند خویش را از دست بدهد.

✅ معاون اداری، مالی و بازرگانی شرکت افزود: حاج صفرعلی نظریان در مدت تصدی مدیریت امور انبارها با پشتکار ویژه پیگیر کارهای امور مذکور بوده و ساماندهی انبارها مدیون تلاش ها و ممارست های بی وقفه و شبانه روزی ایشان است.

✅ وی بیان نمود: انبار جزئی از پروسه تولید بوده و ابتدا و پایان فرآیند مربوط به تولید بواسطه آن صورت می پذیرد و به همین دلیل بایستی توجه ویژه ای به آن انجام بگیرد.

✅ قوی پنجه گفت: معاونین مدیران در هر سازمانی اهمیت ویژه ای دارند. آنان علاوه بر ارتباط با مدیر، ارتباط تنگاتنگی با قاطبه کارکنان داشته و به همین دلیل گزینش کردن آنان از میان نیروهای شایسته و کاری ضرورت دارد.

✅ معاون اداری، مالی و بازرگانی اذعان داشت: موضوع آموزش کارکنان در خصوص انبار، انبارداری، جمعداری و اصول ایمنی مهم بوده و اتخاذ تمهیدات لازم در این زمینه از اهمیت شایان توجهی برخوردار می باشد.

✅ وی اضافه کرد: معیشت و رفاهیات پرسنل از دغدغه های مدیریت بوده و علاوه بر مسکن که در حال طی پروسه اداری می باشد، اقدامات در خور توجهی انجام خواهد گرفت.

✅ مصطفی فولادی، مدیر امور انبارها ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد مدیریت و زحمات مدیر سابق امور انبارها خاطر نشان ساخت: انبار از امورات تلاشگر بوده و بعنوان پشتیبان تولید دارای وظایف تعریف شده مهمی می باشد. این بنگاه اقتصادی زنجیره متصل بهم بوده و واحدهای مختلف آن تکمیل کننده و هم افزای همدیگر هستند و ما نیز در این راستا با روحیه تعامل، تعاون و همکاری در خدمت سایر امورات می باشیم و امیدواریم با همدلی به اهداف ترسیم شده برای این مجتمع عظیم ملی جامه عمل بپوشانیم.

✅ لازم بذکر است، در مراسم تودیع و معارفه کامیار ستوده، سرپرست امور حوزه مدیریت شرکت و مشاور اجرایی مدیرعامل؛ کیکاوس پوراصغر، مدیر امور روابط عمومی و بین الملل و روسای ادارات و کارکنان امور انبارها حضور داشتند.

✅ شایان ذکر است، بعد از مراسم تودیع و معارفه با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیر امور انبارها از محوطه انبار مرکزی بازدید بعمل آمد.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |